„Niesamowite budowle” + nowe wydanie „Atlasu odkrywców”

W niezwykłą podróż w nieznane można wyruszyć nie tylko z książką, ale też dzięki książce. Najlepszym tego przykładem jest „Atlas odkrywców”. Ta publikacja sprawia, że można się zatracić w niezwykłościach naszej planety, wręcz zasypując nas mnóstwem niebanalnych informacji o kulturze, historii, ekonomii, przyrodzie, geografii, wydarzeniach sportowych i wielu innych. Nic zatem dziwnego, że odbiła się wśród czytelników szerokim echem. Teraz czeka na was NOWE, poszerzone i uaktualnione WYDANIE „Atlasu odkrywców”.

Podróżując po świecie, często łapiemy się na tym, że daną miejscowość czy nawet kraj kojarzymy z konkretnymi budowlami. Człowiek bowiem od zawsze i w każdym zakątku globu wznosił niezwykłe konstrukcje – w zamierzchłej przeszłości onieśmielające swym ogromem piramidy w Gizie, tajemnicze posągi moai na Wyspie Wielkanocnej i ciągnący się przez tysiące kilometrów mur chiński. Dziś usilnie chce dotknąć nieba, dlatego buduje niewiarygodnie wysokie wieżowce jak Burdż Chalifa czy Petronas Towers.

Niewątpliwie NIESAMOWITE BUDOWLE to część naszej kultury, naszej codzienności, tym bardziej warto je poznać. Za każdą z zamieszczonych w albumie NIESAMOWITYCH BUDOWLI stoi zadziwiająca historia o pewnej społeczności i otaczającym ją świecie: o utraconej miłości, o rewolucjach, o wielkich sukcesach i niemałych porażkach. Łączy je wiele: pomysłowość, praca zespołowa i wielka chęć przekraczania granic ludzkich możliwości, nie tylko technologicznych.

O wyjątkowości przygotowanych przez Michała Gaszyńskiego – współtwórcy „Atlasu odkrywców” – „Niesamowitych budowli” stanowią piękne grafiki; są jednocześnie minimalistyczne i oddają majestat budowli. Każda z nich jest opatrzona zaskakującymi faktami, które na tyle mocno stymulują wyobraźnię, że z pewnością zainspirują cię do kolejnych podróży.

Poznaj spektakularne, najbardziej niezwykłe i charakterystyczne budowle w dziejach ludzkości – już teraz mogą znaleźć się w waszych rękach!

Zamów już dziś

ATLAS ODKRYWCÓW

NIESAMOWITE BUDOWLE

0Shares