Współpraca

O blogu

„Magiczny Świat Książki i nie tylko” to blog poświęcony szeroko pojętej kulturze. Pierwotnie pojawiały się na nim jedynie recenzje przeczytanych przeze mnie książek. Obecnie tematyka bloga systematycznie się rozszerza.

Blog znalazł się dwukrotnie na liście finalistów konkursu na blog roku eBuka – w 2013 i 2014 roku.

O czytelnikach

Ponad 90% czytelników bloga to osoby pełnoletnie, z czego blisko 46% stanowią kobiety.

Co możemy razem zdziałać?

Jestem otwarta na różnego typu współprace – o ile odpowiadają tematyce bloga i mnie, jako jego autorce.

  • testy i recenzje produktów (w ramach barteru lub odpłatnie – do uzgodnienia), w szczególności 
  1. książek (fantastyka, horror, kryminał, thriller, dziecięce) – w formie tradycyjnej lub e-book (nie sięgam po audiobooki)
  2. filmów (patrz wyżej)
  3. zabawek i  gier
  • konkursy dla moich czytelników (przy czym wysyłka nagród leży po stronie sponsora)
  • patronat medialny nad ciekawym wydarzeniem/interesującym produktem (opcja tylko płatna – nie barter, wystawiam fakturę)

Na dzień dzisiejszy w ramach patronatu medialnego oferuję ze swojej strony:

– na 2 tygodnie przed premierą książki na blogu oraz w moich social-mediach pojawia się stosowna zapowiedź (z wykorzystaniem np podesłanych do mnie uprzednio materiałów, jeśli takie będą dostępne)

– w tym czasie mogę też zamieścić baner promujący książkę na blogu, na prawej szpalcie – na okres: max do tygodnia po premierze książki

– najpóźniej na tydzień przed premierą – przedpremierowa recenzja na blogu + informacja o niej w social-mediach

– dzień premiery – organizacja rozdania dla czytelników na Facebooku (przy czym wysyłka nagrody po stronie jej sponsora) + pokazanie książki (o ile będę dysponować nadającym się do tego celu egzemplarzem) na Instagramie (w relacji + zdjęcie na profilu)  

W zamian oczekuję: 

– publikacji logo i nazwy „Magiczny Świat Książki i nie tylko” jako patrona we wszystkich materiałach promocyjnych

– umieszczenia logo „Magiczny Świat Książki i nie tylko” na tylnej stronie okładki

– dostarczenia w terminie materiałów niezbędnych do przeprowadzenia promocji – w tym m.in pełnej, gotowej okładki z widniejącym na niej logo mojego bloga

– otrzymania finalnego egzemplarza tytułu objętego patronatem medialnym 

 

Współpraca może być jednorazowa bądź długoterminowa. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie. Jeśli chcesz poznać statystyki bloga – wiesz co robić 🙂

Kontakt:

milosniczkaksiazek@onet.pl

O wszystkim, co dzieje się na moim blogu informuję na portalach społecznościowych, na których mam założone konto, a więc:

Pełny tekst recenzji pojawia się TYLKO na moim blogu. Wszędzie indziej publikuję jedynie krótkie zajawki z przekierowaniem do pełnego tekstu na moim blogu.

UWAGA: Wszystkie przesyłki zawierające książki bądź inne produkty, których nie zamawiałam, a które dotarły do mnie niespodziewanie, traktuję jako miłe prezenty i nie poczuwam się do obowiązku ich recenzowania. Nie trzymam się również sztywnych ram czasowych. Czasem recenzja pojawi się w ciągu tygodnia, innym razem miesiąca, a nawet dwóch. Wszystko zależy od czasu wolnego, jakim w danym okresie dysponuję. Niemniej jednak możecie być Państwo pewni jednego – zawsze wywiązuję się z wszelkich zobowiązań.

 

 Moje logo: 

 

 

 

0Shares