Współpraca

O blogu

„Magiczny Świat Książki i nie tylko” to blog poświęcony szeroko pojętej kulturze. Pierwotnie pojawiały się na nim jedynie recenzje przeczytanych przeze mnie książek. Obecnie tematyka bloga systematycznie się rozszerza.

Blog znalazł się dwukrotnie na liście finalistów konkursu na blog roku eBuka – w 2013 i 2014 roku oraz pośród Białych Kruków TOP influencerów książkowych 2021 organizowanym przez serwis Granice.pl.  

O czytelnikach

Ponad 90% czytelników bloga to osoby pełnoletnie, z czego blisko 46% stanowią kobiety.

Co możemy razem zdziałać?

Jestem otwarta na różnego typu współprace – o ile odpowiadają tematyce bloga i mnie, jako jego autorce.

  • testy i recenzje produktów, w szczególności 
  1. książek (fantastyka, horror, kryminał, thriller,) – w formie tradycyjnej lub e-book (nie sięgam po audiobooki)
  2. filmów (patrz wyżej)
  • konkursy dla moich czytelników (przy czym wysyłka nagród leży po stronie sponsora)
  • patronat medialny nad ciekawym wydarzeniem/interesującym produktem

Współpraca może być jednorazowa bądź długoterminowa. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie – prześlę pełną ofertę współpracy wraz z cennikiem.

Kontakt:

milosniczkaksiazek@onet.pl

O wszystkim, co dzieje się na moim blogu informuję na portalach społecznościowych, na których mam założone konto, a więc:

UWAGA: Wszystkie przesyłki zawierające książki bądź inne produkty, których nie zamawiałam, a które dotarły do mnie niespodziewanie, traktuję jako miłe prezenty i nie poczuwam się do obowiązku ich recenzowania. Nie trzymam się również sztywnych ram czasowych. Czasem recenzja pojawi się w ciągu tygodnia, innym razem miesiąca, a nawet dwóch. Wszystko zależy od czasu wolnego, jakim w danym okresie dysponuję. Niemniej jednak możecie być Państwo pewni jednego – zawsze wywiązuję się z wszelkich zobowiązań.

 

 Moje logo: 

 

 

 

0Shares