Jestem na Patronite!

Powiem wam, że naprawdę długo biłam się z myślami, czy założyć konto na Patronite.pl ? Mój mąż jednak zdołał mnie ostatecznie przekonać do tego kroku twierdząc – a co Ci szkodzi? Dlatego też JESTEM ?

Nie wszyscy z was jednak wiedzą, o co właściwie chodzi z tym całym Patronite – dlatego też już spieszę z wyjaśnieniami ?

„Patronite łączy Autorów z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto Autorów, a Ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych!”

Jestem zatem Autorką, która założyła swój profil o tutaj ? https://patronite.pl/sylwiawegielewska/ ? Zajrzycie tam i przekonacie się, jakie cele chciałabym osiągnąć z waszą pomocą ?

Wydaje mi się, że przez te wszystkie lata, odkąd prowadzę bloga (kiedy piszę te słowa jest to już dziesięć lat!!), udało mi się zebrać wokół siebie naprawdę fajną społeczność – zarówno tutaj, jak i na Facebooku, Instagramie czy Twitterze. Myślę, że niektórzy z was chcieliby mieć możliwość wspierania mnie w tym, co robię. Z waszą pomocą będzie mi o wiele łatwiej rozwijać się, oddawać moim pasjom (m.in. fotografii) oraz dalej istnieć w wirtualnej rzeczywistości. Już teraz dziękuję wam za waszą obecność i chęć pomocy ❤️?

0Shares