„Girl Online Solo” – Zoe Sugg (zapowiedź)

1 marca do księgarń trafi trzecia, wyczekiwana powieść Zoe Sugg, czyli Zoelli.

Życie Penny wróciło do normy. Na początku nowego roku szkolnego jest gotowa stawić światu czoła w pojedynkę. Noah skrócił swoje światowe tournée, zapadł się pod ziemię i nikt nie ma pojęcia, co się z nim dzieje. Megan zaprasza Penny do swojej akademii artystycznej, więc nadarza się okazja do zawarcia nowych przyjaźni.

Dobrym sposobem na tęsknotę jest pomaganie wszystkim wokół. Elliot potrzebuje swojej najlepszej przyjaciółki bardziej niż kiedykolwiek, a nowo poznana Posey zmaga się z tremą i szuka pomocnej dłoni. Callum, czarujący Szkot z akademii Megan, próbuje rozproszyć smutki Penny. Ale czy uda się jej zapomnieć o Noah, skoro wciąż prześladują ją wspomnienia?

Zoe Sugg to angielska vlogerka, youtuberka i pisarka. Fanom znana jest pod pseudonimem Zoella. Jej debiutancka powieść, „Girl Online”, wydana w 2014 roku, pobiła wszelkie rekordy sprzedaży. Rok później do księgarń trafiła druga część przygód uroczej Penny – „Girl Online w trasie”. A teraz czytelnicy w końcu będą mogli sięgnąć po kolejny tom – „Girl Online Solo”!

Premiera już 1 marca 2017 roku!

 Już dziś jednak możecie zapoznać się z fragmentem książki  😀

Tytuł oryginalny: Girl Online Going Solo
Tłumaczenie: Olga Siara
Wydawnictwo: Insignis
Rok wydania: premiera 1.03.2017
Seria: Girl Online, tom 3
Oprawa: twarda
Liczba stron: 348
ISBN: 978-83-65315-94-6
Cena katalogowa: 39,99 zł

 

0Shares