Prezent dla mamy w sam raz na Dzień Matki

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Święto tej, która dla wielu z nas jest jedną z najważniejszych osób na świecie. Jeśli Wasze mamy kochają czytać i szukacie dla niej jakiegoś ciekawego książkowego prezentu, zapraszam do zapoznania się z poniższym postem. Przygotowałam bowiem dla Was zestawienie dziesięciu tytułów, które moim zdaniem w sam raz nadają się na tę okazję.

Wpierw coś dla Pań, które lubią przeczytać coś lekkiego, typowo kobiecego i nie pozbawionego uroku. Tu mój wybór padł na powieści trzech naszych rodzimych autorek. Kliknięcie w zdjęcia przeniesie was do ich recenzji.

Tajemnica bzów

Moralność pani Piontek

Maminsynek

Teraz coś dla tych, które lubią nieco więcej romantyzmu i pikanterii – jednak nie będące typowym romansidłem, a czymś o wiele więcej, co nie daje o sobie tak łatwo zapomnieć.

Stinger Żądło namiętności

Jeśli natomiast wasza mama chciałaby się zrelaksować podczas lektury, pośmiać – czasami wręcz do łez, koniecznie przyjrzyjcie się tym oto tytułom.

Ostatnia arystokratka

Szczodre Gody

Gdyby jednak gustowała w klasyce, powieściach docenionych przez pokolenia i krytyków na całym świecie, niech wasz wybór padnie na którąś z poniższych powieści.

Jane Eyre

Wichrowe Wzgórza

I na koniec nieco bardziej mroczne historie, które potrafią docenić nieliczni, a które sprawiają dużo satysfakcji podczas ich lektury.

Bliźnięta z lodu

Pruska zagadka

Mam nadzieję, że mój wpis pomoże wam w wyborze idealnego prezentu dla waszych mam. Dajcie znać w komentarzach, czy czytaliście którąś z powyższych książek i jakie jeszcze tytuły mogłyby się nadać na Dzień Matki jako prezent 🙂

13Shares

92total visits,3visits today

7 Replies to “Prezent dla mamy w sam raz na Dzień Matki”

  1. Czytałyśmy Maminsynka, Moralność pani Piontek, Bliźnięta z lodu, Tajemnicę bzów – ta ostatnia na pewno idealna dla mamy. Może jeszcze poleciłyśmy Córeczkę lub Śnieżynki Liliany Fabisińskiej.

  2. Moja mama jest typowo kryminalną bestią. To dzięki niej czytam kryminały i widzę, że coraz bardziej je lubię. Myślę, że ostatnia pozycja jej się spodoba 🙂

  3. Moja mama dostała niedawno książkę taką w sumie historyczną opisującą zmiany, jakie zaszły na terenach, na których kiedyś mieszkali jej rodzice. Była bardzo wzruszona. Więc książka to generalnie dobry pomysł 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *