Zapowiedź: „Forsa. Jak ją zarabiać, oszczędzać, wydawać, pomnażać i dawać innym” – Rashmi Sirdeshpande

FORSA. Takiej książki o pieniądzach jeszcze nie było!

Jak zabezpieczyć finansowo dziecko na przyszłość? Wyposażyć je w wiedzę, dzięki której będzie wiedziało, jak sobie poradzić.

„FORSA. Jak ją zarabiać, oszczędzać, wydawać, pomnażać i dawać innym” to książka o finansach dla młodszych czytelników, z której dowiecie się, jak zarabiać pieniądze i… co dalej z nimi robić. Zakumplujecie się z odsetkami i podatkami, poznacie skuteczne sposoby na oszczędzanie oraz poznacie historie młodych przedsiębiorców. Poznacie też historię pieniądza: od starożytnych form płatności po kryptowaluty.

W tej zwięzłej, bogato ilustrowanej książce znajdziecie całą wiedzę potrzebną do tego, by zacząć rozsądnie zarządzać swoimi finansami. Po co to robić? Im wcześniej nabierzecie zdrowych nawyków w kwestii swojej kasy, tym lepiej dla was. I dla świata – bo dzięki pieniądzom możecie także wspierać ważne dla was inicjatywy i zmieniać rzeczywistość.

Kryzys gospodarczy, kryptowaluty, karty kredytowe? Nawet niektórzy dorośli nie do końca wiedzą, z czym to się je. Dzięki tej książce nie dacie się oszukać lichwiarzom, agresywnemu marketingowi i umowom pisanym drobnym druczkiem. Wiedza to inwestycja na całe życie!

Chcielibyście założyć kiedyś biznes? Mądrze robić ZAKUPY? Myślicie o OSZCZĘDZANIU? A może chcecie WYDAĆ większą kwotę na coś fajnego? Tak czy owak przyda się wam FORSA w kieszeni!

 Ta książka to inwestycja na całe życie!


Forsa. Jak ją zarabiać, oszczędzać, wydawać, pomnażać i dawać innym
Autor: Rashmi Sirdeshpande
Oryginalny: Dosh: How to Earn It, Save It, Spend It, Grow It, Give It
Tłumaczenie: Katarzyna Dudzik
Wydawnictwo: Insignis
Rok wydania: 1/06/2022
Oprawa: miękka
Liczba stron: 160
ISBN: 978-83-66873-26-1
Gatunek: Dla młodzieży, Literatura faktu, Popularnonaukowe

Pamiętaj: #czytajlegalnie !
⏬ książkę kupisz np. tu ⏬


0Shares