Zapowiedź: „Dziennik. Księga Rytuałów” – Jakub Caban, Bartosz Idzikowski

Nareszcie! Tajemnicza „Księga rytuałów” trafiła w twe ręce. Teraz musisz poznać prawdziwą moc żywiołów i odkryć wszystkie alchemiczne składniki, by móc odprawiać potężne rytuały. Wiesz, że nie będzie to proste, a jeśli będziesz nieostrożny, księga pochłonie twoją duszę. Jednak, jeśli istnieje choć mała szansa, że uda ci się ujarzmić całą moc zaklętą w księdze, ryzyko jest tego warte. Nie cofniesz się przed niczym, by posiąść wszechwiedzę i potęgę, o której inni mogą tylko śnić.

Księga Rytuałów to pełna zagadek gra, zamknięta między stronami książki. Kiedy ją otworzysz, przeczytasz krótką instrukcję, a następnie zmierzysz się z serią logicznych zagadek o rosnącym poziomie trudności. Najpierw odkryjesz żywioły, następnie nauczysz się operowania alchemicznymi składnikami, by na końcu przeprowadzać rytuały. Co istotne, większość zagadek możesz rozwiązywać w dowolnej kolejności, krok po kroku odkrywając historię „Księgi”.

Do gry potrzebny będzie smartfon lub komputer połączony z internetem. Aplikacja pozwoli Ci sprawdzić poprawność odpowiedzi oraz da dostęp do podpowiedzi. Zagadki nie wymagają żadnej dodatkowej wiedzy, nie będziesz więc musiał szukać informacji w internecie. Książka i aplikacja, to jedyne czego potrzebujesz, by przejść „Księgę Rytuałów”.

„Księga Rytuałów” została stworzona przez doświadczonych autorów – organizatorów oficjalnych Mistrzostw Świata Escape Roomów oraz założycieli serwisu LockMe.


 

Tytuł: Dziennik. Księga Rytuałów
Autor: Jakub Caban, Bartosz Idzikowski
Wydawnictwo: FoxGames
Rok wydania: 09/03/2022
Oprawa: twarda
Liczba stron: 128
Dodatki: aplikacja mobilna/desktopowa
ISBN: 9788328092488

 

 

0Shares