Zapowiedź: „Wszystko, co ukrywamy” – Kelly Rimmer

Nowa powieść bestsellerowej Kelly Rimmer, autorki „Tego ci nie powiedziałam”!

Wciągająca powieść o rodzinnej tajemnicy i cierpieniu dziedziczonym przez pokolenia kobiet.

Podczas porządków w domu rodzinnym Beth znajduje ukryty dziennik dawno zmarłej matki. Nie może wyjść z szoku. Okazuje się, że kobieta wcale nie zginęła w wypadku samochodowym, jak myślały jej dzieci. Beth i jej rodzeństwo byli całe życie okłamywani przez ojca. Co takiego musiało się wydarzyć, że nigdy nie wyjawił prawdy o swojej żonie? W rozwikłaniu tajemnicy nie pomaga Beth nieustanne przygnębienie dręczące ją od czasu narodzin synka.

Kilkadziesiąt lat wcześniej Grace Walsh, matka czwórki dzieci, z przerażeniem odkrywa, że jest w kolejnej ciąży. Wie, że znów wpadnie w otchłań, której nie potrafi nazwać. Szuka dla siebie pomocy, ale żyje w czasach nieprzyjaznych kobietom. Jest jednak bardzo zdesperowana…

Kelly Rimmer stworzyła trzymającą w napięciu powieść, w której oddaje głos kobietom z dwóch pokoleń. Czy zmagania w poszukiwaniu prawdy o przeszłości pomogą rozwikłać rodzinną tajemnicę?

„Pouczająca…wciągająca i wstrząsająca… Pełna napięcia opowieść autorstwa Kelly Rimmer oczaruje i poruszy czytelniczki i czytelników.” – „Publishers Weekly”


 

Tytuł: Wszystko, co ukrywamy
Autor: Kelly Rimmer
Tytuł oryginalny: Truths I Never Told You
Tłumaczenie: Violetta Dobosz
Wydawnictwo: Znak Horyzont
Rok wydania: 09/03/2022
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 384
ISBN: 9788324079896

Pamiętaj: #czytajlegalnie !
Książkę kupisz m.in. tutaj


0Shares