TOP 10 – NAJLEPSZE KSIĄŻKI PIERWSZEJ POŁOWY 2019 ROKU

Jak co roku prezentuję Wam „TOP 10 – Najlepszych książek pierwszej połowy roku” – w tym wypadku 2019-ego. Wbrew pozorom nie tak łatwo jest jednak wytypować Złotą Dziesiątkę, kiedy od początku roku przeczytało się blisko 50 książek i wiele spośród nich było naprawdę dobrych. Niemniej jednak podołałam! Oto przed wami TOP 10 najlepszych książek przeczytanych przeze mnie w pierwszej połowie tego roku ^_^ Pod każdą z nich znajdziecie krótki opis fabuły oraz link do mojej recenzji.

Uważaj, kogo wpuszczasz do domu…

To miał być dla nich wyjątkowy tydzień: z dala od codziennej rutyny, dziecka i zmartwień. Nowy początek dla pogrążonego w kryzysie związku. Caroline i Francis zamienili swoje mieszkanie w mieście na elegancki dom na drogim przedmieściu Londynu. Jednak Caroline szybko zaczyna odczuwać niepokój: kwiaty w łazience, muzyka w salonie – dla kogoś, kto jej nie zna, mogłyby wydawać się przypadkowe, jednak ona wie, że zostały wybrane specjalnie dla niej.

Kiedy znaczących nawiązań do jej dawnego życia pojawia się coraz więcej, Caroline obawia się, że osoba, o której przez ostatnie lata starała się zapomnieć, desperacko pragnie powrócić do jej życia. A jej powrót oznacza, że Caroline i jej rodzina będzie musiała ponieść wysoką cenę za błąd popełniony w przeszłości.

Fantastyczny thriller, pełen napięcia i zwrotów akcji. – Lee Child

Wciągająca opowieść o seksualnej obsesji, sekretach i kłamstwach. – Shari LaPena

->> RECENZJA <<-

0Shares