NAJGORSZE KSIĄŻKI 2020 ROKU

RECENZJA

W naturze większości ludzi leży pragnienie dostosowania się do otoczenia. Wyróżnianie się z tłumu jest ryzykowne i może sprowadzić na nas wiele nieprzyjemności i problemów, do których należy, chociażby odrzucenie.

Arrah niemal od dnia swoich narodzin była uznawana za czarną owcę. Jako członek rodziny, która włada silną magią, sama także powinna mieć takie zdolności. Tymczasem ona ich nie posiada, przez co wzbudza politowanie wśród reszty społeczeństwa i rozczarowanie, a nawet złość, u swoich krewnych. Na dodatek dookoła zaczynają dziać się dziwne i niepokojące rzeczy. Pojawiają się zwiastuny śmierci, znikają małe dzieci, a wszystko wskazuje na to, że ktoś planuje uwolnić Króla Demona. Może to doprowadzić do prawdziwej katastrofy i zguby wielu niewinnych dusz.

Kiedy zostaje porwany jeden z najbliższych przyjaciół Arrah, dziewczyna postanawia porzucić wszystko i za wszelką cenę walczyć o jego uwolnienie. Jest gotowa na największe poświęcenia i pojedynek ze złem toczony do ostatniego tchu. Choć szanse w tej potyczce zdecydowanie nie są równe, Arrah cechuje godna podziwu odwaga. Czy odniesie sukces? Czy uda jej się zapobiec powrotowi Króla Demona?

0Shares