Bullet Book – rewolucja w sposobie organizowania czasu. Zapanuj nad swoim życiem!

Zapanuj nad swoim życiem. Nadchodzi rewolucja w sposobie organizowania czasu.

Jest wiele aplikacji i gotowych terminarzy przeznaczonych do organizowania czasu. Niestety żaden z gotowych produktów nie jest na tyle elastyczny, uniwersalny i modyfikowalny, aby w pełni dopasować się do Twojego życia.

Jedynym sposobem znalezienia terminarza idealnie odpowiadającego indywidualnym potrzebom jest stworzenie go samemu od podstaw.
Pomoże Ci w tym metoda BULLET JOURNAL.

BULLET JOURNAL to analogowy sposób organizowania teraźniejszości i planowania przyszłości. Opiera się na kilku prostych zasadach, dzięki którym szybko stworzysz własny notatnik do zarządzania czasem i swoimi sprawami. A ponieważ dokonasz tego samodzielnie i „od zera”, będzie on całkowicie spersonalizowany.

Wydawnictwo Insignis przygotowało dwie pozycje książkowe, które wprowadzą cię w zorganizowany świat rewolucyjnego systemu BULLET JOURNAL, integrującego dziennik, organizer i notes.

Pierwsza z nich to „Twój rok z bullet bookiem”. Jest to poradnik, który nauczy cię, jak stworzyć własny BULLET JOURNAL – zrobisz to, korzystając wyłącznie ze zwykłego zeszytu i podstawowych przyborów do pisania!
Drugi tytuł to „Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana” – przygotowany przez artystę plastyka gotowy szablon BULLET JOURNALA, który możesz samodzielnie uzupełniać, kolorować i dopasowywać do własnych potrzeb. Jeżeli pragniesz mieć piękny BULLET JOURNAL i niekoniecznie chcesz zaczynać od czystego zeszytu, a do tego lubisz kreatywne wyzwania, ta książka okaże się dla Ciebie idealna.

Zennor Compton. Twój Rok z Bullet Bookiem. Jak dzień po dniu kreatywnie zorganizować sobie życie.

Twój rok z bullet bookiem to przystępny poradnik, który nauczy cię, jak stworzyć spersonalizowany systemu organizacji Bullet Journal. Znajdziesz tu mnóstwo inspirujących wskazówek i twórcze ćwiczenia na każdy dzień roku, których wykonanie zajmie ci nie więcej niż 365 sekund.

Po lekturze tej książki, Twój własny bullet book stanie się miejscem na zapisanie codziennych przypominajek i istotnych dat, twoich życiowych aspiracji, marzeń, planów i cennych wspomnień. Właściwie skomponowane listy idealnie dopasowane do twoich potrzeb sprawią, że już nigdy nie zapomnisz o ważnym spotkaniu i nie pominiesz żadnego zadania.

Zacznij od wynotowania swoich tygodniowych i miesięcznych celów, specjalnymi symbolami oznacz ważne i długoterminowe zadania, a potem w cudownie prosty sposób monitoruj swoje postępy. Zorganizuj się efektywnie i kreatywnie dzień po dniu!

Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana.

David Sinden, autor światowego bestsellera The Little Book of Calm Colouring, tym razem stworzył piękną i praktyczną książeczkę, w której możesz zapisywać swoje projekty, cele i codzienne obowiązki, a potem śledzić swoje postępy w ich realizacji. Bullet Book to połączenie dziennika, organizera i notesu – to twórczy i efektywny system organizacyjny. Zacznij od zapisania w odpowiednim miejscu swoich tygodniowych i miesięcznych celów, specjalnymi symbolami oznacz ważne i długoterminowe zadania, a potem w cudownie prosty sposób monitoruj swoje postępy na przeznaczonych do tego stronach. Bullet Book to miejsce na zapisanie codziennych „przypominajek” i dat ważnych spotkań, ale także twoich życiowych aspiracji, marzeń i nadziei. Ta książka pozwoli ci zachować równowagę między określaniem celów krótko- i długoterminowych, zachęci cię do tworzenia własnych kreatywnych list i podsunie ci mnóstwo inspirujących wskazówek. Dowiesz się, co zrobić, żeby żyć życiem, jakiego pragniesz.

Premiera: 8 listopad 2017

 

7Shares