Zapowiedź: „Incel” – Wiktor Mrok

Po blisko dwuletniej przerwie powraca Wiktor Mrok – autor bestsellerowych powieści opartych na faktach pt. „Mała baletnica” i „Czerwony parasol”. Jego najnowsza powieść pt. „Incel” zabierze czytelnika w najciemniejsze strony ludzkiej natury i w świat przerażających zbrodni.

Tytuł ukaże się 11 czerwca.

W lipcowe przedpołudnie, niedaleko Moskwy dwie studentki znajdują w lesie zwłoki młodej kobiety. Zawinięte w folię, nagie, zmasakrowane przez zwierzynę, noszą ślady bestialskich tortur seksualnych. Dochodzenie rozpoczyna zespół z moskiewskiego wydziału zabójstw pod przewodnictwem major Alony Nikiszyny.

Szybko okazuje się, że morderca nie pozostawił po sobie żadnych śladów, a wszelkie poszlaki prowadzą w ślepe zaułki. W śledztwo zostają zaangażowane ogromne środki, działania dochodzeniowe wspomaga policyjny profiler oraz Departament `K`, dysponujący najnowocześniejszą techniką w służbie kryminalnej.

Gdy w biały dzień porwana zostaje kolejna młoda kobieta, rozpoczyna się wyścig z czasem. Zespół śledczy doskonale zdaje sobie sprawę, że poszukują już nie tylko dewianta seksualnego, ale prawdopodobnie też seryjnego zabójcy… Jednak morderca zawsze jest o krok do przodu – sprytny, przewidujący, doskonale zorganizowany.

Wiktor Mrok urodzony w 1957 roku; emerytowany wojskowy i zadeklarowany technokrata; posiadająca gruntowną wiedzę z dziedziny psychologii i socjologii; pisarz – chociaż, jak sam przyznaje, nigdy nie zamierzał nim być. Swoją pierwszą książkę pt. „Czerwony parasol” napisał pod wpływem chwili, obecnie – wraz z kolejnym jego dziełem: „Małą baletnicą” – uznawana jest ona za bestsellerową pozycję. Jego najnowsze dzieło zatytułowane „Incel” ma szansę stać się najlepszym w jego literackim dorobku.


Wydawnictwo: Initium
Autor: Wiktor Mrok
Rok wydania: 11 czerwiec 2021
Oprawa: miękka
Liczba stron: 528
ISBN: 978-83-66328-58-7


Pamiętaj: #czytajlegalnie !
Książka będzie dostępna w szerokiej ofercie Legimi


a jeśli koniecznie chcesz mieć ją na półce, zawsze możesz ją kupić

0Shares