Zamiast niszczyć książki, SQN wesprze organizacje charytatywne

Zamiast niszczyć książki, SQN wesprze organizacje charytatywne

Na początku maja do sprzedaży miała trawić książka „Morza Wszeteczne” Marcina Mortki. Na skutek pomyłki Wydawnictwa wydrukowano nakład w wersji przed ostateczną korektą, z błędami, które nie powinny się zdarzyć żadnemu wydawcy. Podjęto więc decyzję o natychmiastowym wstrzymaniu sprzedaży.

Nie chcąc jednak niszczyć książek i marnować wykorzystanego już papieru, zdecydowano, że czytelnicy będą mieli możliwość kupienia pierwszego wydania książki z erratą, ale całkowity przychód z tej sprzedaży razem z autorem Wydawnictwo przeznaczy na cele charytatywne.

Wersja „Mórz Wszetecznych” z erratą trafiła do księgarni SQNstore.pl. Marcin Mortka oddaje tantiemy, a Wydawnictwo SQN przeznacza cały przychód ze sprzedaży na rzecz dwóch fundacji:

Czytelnicy mają zatem dwie możliwości kupna książki „Morza Wszeteczne” Marcina Mortki:

1. Zamówienie II wydania, poprawionego, bez błędów.
2. Zamówienie I wydania (pierwotnie wstrzymanego) z erratą, z którego sprzedaży cały przychód przeznaczamy zostanie na cele charytatywne.

Poza tym, wszystkim, którzy już zamówili „Morza Wszeteczne” zanim Wydawnictwo wycofało nakład, wysłany zostanie na jego kosz nowy egzemplarz oraz darmowy e-book tego tytułu wraz ze zniżką na następne dwie książki serii, które już niebawem!

Wszystkich, którzy będą musieli poczekać na tę wspaniałą książkę jeszcze kilka dodatkowych tygodni, Wydawnictwo przeprasza i zapewnia, że warto.

0Shares
Powrót do góry