Zamiast niszczyć książki, SQN wesprze organizacje charytatywne

Na początku maja do sprzedaży miała trawić książka „Morza Wszeteczne” Marcina Mortki. Na skutek pomyłki Wydawnictwa wydrukowano nakład w wersji przed ostateczną korektą, z błędami, które nie powinny się zdarzyć żadnemu wydawcy. Podjęto więc decyzję o natychmiastowym wstrzymaniu sprzedaży.

Nie chcąc jednak niszczyć książek i marnować wykorzystanego już papieru, zdecydowano, że czytelnicy będą mieli możliwość kupienia pierwszego wydania książki z erratą, ale całkowity przychód z tej sprzedaży razem z autorem Wydawnictwo przeznaczy na cele charytatywne.

Wersja „Mórz Wszetecznych” z erratą trafiła do księgarni SQNstore.pl. Marcin Mortka oddaje tantiemy, a Wydawnictwo SQN przeznacza cały przychód ze sprzedaży na rzecz dwóch fundacji:

Czytelnicy mają zatem dwie możliwości kupna książki „Morza Wszeteczne” Marcina Mortki:

1. Zamówienie II wydania, poprawionego, bez błędów.
2. Zamówienie I wydania (pierwotnie wstrzymanego) z erratą, z którego sprzedaży cały przychód przeznaczamy zostanie na cele charytatywne.

Poza tym, wszystkim, którzy już zamówili „Morza Wszeteczne” zanim Wydawnictwo wycofało nakład, wysłany zostanie na jego kosz nowy egzemplarz oraz darmowy e-book tego tytułu wraz ze zniżką na następne dwie książki serii, które już niebawem!

Wszystkich, którzy będą musieli poczekać na tę wspaniałą książkę jeszcze kilka dodatkowych tygodni, Wydawnictwo przeprasza i zapewnia, że warto.

0Shares