To powinno Was zaciekawić!

Zakupy grupowe na LC. Książki z rabatem nawet 80%!

Lubimyczytać.pl oddaje w ręce użytkowników nową usługę, dzięki której możliwe będzie kupowanie książek z rabatami sięgającymi nawet powyżej 80%. Wszystko dzięki podjęciu współpracy z serwisem BooksOn.pl – platformą grupowej sprzedaży książek.

Wczoraj na LC pojawiły się boksy prezentujące aktualną ofertę książkowych zakupów grupowych – co tydzień mamy możliwość skorzystania z rabatów na kilka tytułów. Oferty pochodzą z serwisu BooksOn, który wyszukuje ciekawe tytuły nie zważając na to, czy są szeroko reklamowane czy też zupełnie nieznane. Zasada działania zakupów grupowych jest prosta – dzięki sprzedaży większej liczby książek sprzedawca uzyskuje znaczne obniżki cen u wydawców i dystrybutorów. Książki ze specjalnymi rabatami sięgającymi nawet 80% można kupić tylko w ściśle określonym czasie, po którego upływie oferta wygasa.

Jak kupować taniej?

Aby przyłączyć się do zakupów grupowych należy przede wszystkim znaleźć interesującą nas ofertę w serwisie lubimyczytać.pl (oferty rotują na stronach książek, aktualności i recenzji) następnie przejść do BooksOn.pl i zarejestrować konto. Płatności można dokonać kartą kredytową, przelewem elektronicznym lub zwykłym, a także przez system PayPal. Wysyłka następuje w ciągu dwóch dni od momentu opłacenia zamówienia.

Zapraszamy! źródło

0Shares

17total visits,1visits today

10 Replies to “To powinno Was zaciekawić!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *