To powinno Was zaciekawić!

Zakupy grupowe na LC. Książki z rabatem nawet 80%!

Lubimyczytać.pl oddaje w ręce użytkowników nową usługę, dzięki której możliwe będzie kupowanie książek z rabatami sięgającymi nawet powyżej 80%. Wszystko dzięki podjęciu współpracy z serwisem BooksOn.pl – platformą grupowej sprzedaży książek.

Wczoraj na LC pojawiły się boksy prezentujące aktualną ofertę książkowych zakupów grupowych – co tydzień mamy możliwość skorzystania z rabatów na kilka tytułów. Oferty pochodzą z serwisu BooksOn, który wyszukuje ciekawe tytuły nie zważając na to, czy są szeroko reklamowane czy też zupełnie nieznane. Zasada działania zakupów grupowych jest prosta – dzięki sprzedaży większej liczby książek sprzedawca uzyskuje znaczne obniżki cen u wydawców i dystrybutorów. Książki ze specjalnymi rabatami sięgającymi nawet 80% można kupić tylko w ściśle określonym czasie, po którego upływie oferta wygasa.

Jak kupować taniej?

Aby przyłączyć się do zakupów grupowych należy przede wszystkim znaleźć interesującą nas ofertę w serwisie lubimyczytać.pl (oferty rotują na stronach książek, aktualności i recenzji) następnie przejść do BooksOn.pl i zarejestrować konto. Płatności można dokonać kartą kredytową, przelewem elektronicznym lub zwykłym, a także przez system PayPal. Wysyłka następuje w ciągu dwóch dni od momentu opłacenia zamówienia.

Zapraszamy! źródło

0Shares