Zapowiedź: „Szeptun” – Tomasz Betcher

Nowa nastrojowa powieść Tomasza Betchera,
polskiego autora porównywanego do Nicholasa Sparksa!

„Szeptun” to emocjonująca historia miłości odnalezionej wśród malowniczych krajobrazów Beskidu Niskiego.

Kiedy wszystko się wali, wyruszasz w podróż w nieznane, a w twój samochód nagle uderza piorun, to nagle… spotykasz miłość swojego życia. Miłość niemożliwą.

Julia ma dwoje dzieci – nastoletnią córkę Marysię i ośmioletniego syna Kubę.
Mąż pracuje w Norwegii na platformie wiertniczej i niespecjalnie interesuje się pozostawioną w Polsce rodziną. Rodzice fundują zmęczonej i osamotnionej kobiecie wczasy w Beskidzie Niskim, podobno u prawdziwego szeptuna leczącego ziołami. Na miejscu okazuje się, że to żaden staruszek zbierający lecznicze rośliny, tylko odludek, wyklęty przez miejscowych pół-Rom, do tego młody i szalenie przystojny. Na pierwszy rzut oka wygląda, że nie dogada się z zachowawczą nauczycielką
z Gdańska. Czy na pewno? Wraz z upływem upalnych wakacyjnych dni między tą dwójką zaczyna iskrzyć, a każde z nich odkrywa, że pomimo przeszkód miłość może być im jeszcze pisana.

 

„Piękna i wzruszająca historia. Tomasz Betcher doskonale umie zajrzeć do głowy swoim bohaterom. Perfekcyjnie oddaje targające nimi emocje. Dzięki temu z przyjemnością śledziłam ich losy.” 
– poleca Katarzyna Berenika Miszczuk, jedna z najpopularniejszych polskich autorek i twórczyni Kwiatu paproci, słynnej serii powieści o szeptuchach.

Upalne lato, miłość odnaleziona w nieoczekiwanym miejscu i czasie, klimatyczne wzgórza oraz miasteczka Beskidu Niskiego. Tomasz Betcher kolejny raz oddaje w ręce czytelniczek piękną powieść, w której ważny jest nie tylko wątek miłosny, lecz także społeczne przesłanie. To wszystko sprawia, że „Szeptun” to wyjątkowa
i emocjonująca lektura, idealna na zbliżający się czas wakacji.

W księgarniach od 5 maja 2021.

0Shares