Zapowiedź: „Karma” – Gabriela Gargaś

Miłość, intrygi, skomplikowane relacje. Gdy love story zamienia się w toksyczny związek.

Premiera nowej powieści Gabrieli Gargaś już 9 lutego!

Oboje czuli, że ten związek może zniszczyć im życie. Ona zauroczyła się od pierwszego wejrzenia, on od początku miał wyrachowany plan. Wkrótce wszystko wymknęło się spod kontroli, a miłosna gra rozpoczęła się na dobre. Czy gdyby wiedzieli, jak poważne będą konsekwencje, zaryzykowaliby jeszcze raz?

Dreams Company to korporacja, którą rządzą układy, a nadużycia, wykorzystywanie pracowników i romanse w zamian za szybki awans, są tu na porządku dziennym. Gdy w firmie pojawia się dziennikarka Gaja, Ryan otrzymuje specjalnie zadanie, które wymaga nawiązania bliższej znajomości z reporterką. Od pierwszego spotkania zaczyna między nimi iskrzyć, a z każdym kolejnym dniem relacja staje się coraz intensywniejsza. On myśli, że jego plan jest doskonały, ale szybko okazuje się, że jest w błędzie. Nie docenił jej i teraz to ona dyktuje warunki. Oboje wiedzą, że jeśli romans się wyda, zapłacą za niego najwyższą cenę. Love story zmienia się w toksyczny związek, a korporacja zaczyna huczeć od plotek.

„Karma” to opowieść o tym, że konsekwencją płomiennego romansu nie zawsze jest szczęście, a krzywdy, które wyrządzisz, wrócą do ciebie z podwójną mocą.


 

Tytuł: Karma
Autor: Gabriela Gargaś
Wydawnictwo: Literackie
Rok wydania: 09/02/2022
Gatunek: obyczajowa
Oprawa: miękka
Format: 13 x 20,5 cm
Liczba stron: 320
ISBN: 9788308074893

 

Pamiętaj: #czytajlegalnie !


0Shares