Welcome Home – bo wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Dom – jedno z najważniejszych miejsc w naszym życiu. To w nim dorastamy, to on stanowi naszą ostoję, miejsce, do którego chętnie wracamy, w którym czujemy się bezpieczni, w którym być może czeka na nas ktoś, kto nas kocha i kogo my kochamy. Jakże prawdziwe jest powiedzenie, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Przynajmniej w moim przypadku w 100% się to sprawdza. Tylko co zrobić, jeśli przebywamy daleko od domu, a nagle poczujemy dotkliwą chęć powrotu w domowe pielesze? Z pomocą może przyjść… jeden z wosków od Kringle Candle, który nie bez powodu nazwany został „Welcome Home”.

Producent opisuje go następującymi słowami: aromatyczne przyprawy, zapach świeżo upieczonego chleba i ciepłego paleniska. I muszę przyznać mu rację. Na sucho bardzo wyraźnie czuć cynamon, który jest jedną z moich ulubionych przypraw. Uwielbiam zwłaszcza cynamonowe ciasteczka, albo gorący ryż posypany cynamonem i cukrem. Po odpaleniu na kominku wosk zaczął wydzielać z siebie bardzo korzenny aromat, ale nie przytłaczający, raczej ciepły i otulający. Na myśl przyszło mi Boże Narodzenie, suto zastawiony stół oraz świeże pierniczki ze słodkim nadzieniem. Poczułam się zupełnie oderwana od rzeczywistości. Mamy sierpień, a ja dałabym głowę, że za oknem panuje mroźna zima, podczas której siedzę opatulona w ciepły kocyk w moim ulubionym kąciku na kanapie. Świetny, naprawdę świetny wosk, który gorąco Wam polecam.

Na koniec muszę Wam wspomnieć jeszcze o tym, dlaczego tak bardzo podobają mi się woski od Kringle Candle, i nie mam tu bynajmniej na myśli tego, jak pachną (bo temu daję wyraz w opisie każdego z nich). Chodzi mi raczej o to, jak są wykonane. Znajdują się one w plastikowym opakowaniu z wieczkiem, które zapewnia łatwy sposób ich przechowywania – nic się nie wysypuje, ani nie wietrzeje. Na górze znajduje się kolorowy motyw, który odzwierciedla to, jak dany wosk ma pachnieć. Świetną również sprawą jest to, że woski te są z góry podzielone na części, które dają się w bardzo prosty sposób oddzielać od całości. Pod tym względem zdecydowanie górują nad produktami Yankee Candle.

Zachęcam Was do odwiedzin sklepu cozazapach.pl, gdzie kupicie nie tylko ten wosk, ale również całą masę innych produktów, które sprawią, że Wasze domy staną się po prostu wyjątkowe 😀 Możecie przy okazji skorzystać ze specjalnego kodu: „magicznyswiat”, który przygotowany został specjalnie dla moich Czytelników, a który pozwoli Wam dokonać zakupów z 15% rabatem! Kod ważny do końca sierpnia 🙂

CoZaZapach

0Shares