Trylogii Sary Midnight ciąg dalszy…

Przypływ-baner

Pamiętacie kochani, kiedy prezentowałam Wam pierwszą część trylogii o Sarze Midnight pt Wizje”Czytałam tę książkę na początku sierpnia 2013, a po skończonej lekturze zastanawiałam się, ileż to czasu przyjdzie mi czekać na informację dotyczącą premiery kolejnego tomu. Kilka miesięcy musiało jednak minąć, ale już jest! Oto zbliża się wielkimi krokami dzień, w którym na półki księgarń trafi kontynuacja przygód Sary. Jeśli nie uderzy w nas niespodziewanie meteor, świat się nie skończy, ale nie wydarzy się inne nieszczęście, drugi tom trylogii Danieli Sacerdoti będzie można nabyć już 31 stycznia 2014 roku!

PrzypływSara Midnight nie jest zwyczajną nastolatką. To łowczyni demonów, która znalazła się w samym środku krwawej wojny. Osierocona w wieku szesnastu lat zmuszona jest nauczyć się śmiercionośnej profesji swojego rodu. Harry Midnight, który zaoferował pomoc jako daleki kuzyn nie jest tym, za kogo się podaje. To Sean Hannay. Chłopak z czasem staje się jej najlepszym przyjacielem i w mgnieniu oka życie Sary zmienia się nie do poznania.

Walka trwa. Sean i Sara wygrali pierwszą bitwę, lecz wojna szaleje i demony stają się coraz silniejsze. Dziewczyna pragnie się dowiedzieć, kto jest jej wrogiem, nim świat pogrąży się w chaosie. Misja doprowadza ją do posiadłości od pokoleń należącej do rodziny. Midnight Hall na wyspie Islay skrywa mroczne sekrety przodków oraz władcy demonów, który poprzysiągł zniszczyć Sarę.

Kiedy wokół niej zaczyna wirować nowy świat, dziewczyna musi uporać się z niełatwą przeszłością Midnightów i ich dziedzictwem, aby przebić się przez falę demonów i dotrzeć do ich władcy.

PAMIĘTAJCIE!

31 STYCZEŃ 2014!

Czytaliście pierwszą część? Kto czeka na dalsze losy głównej bohaterki? 😀

0Shares