Nowości: „Zaginiona apteka” – Sarah Penner

Zapomniana historia…
Życie wśród trucizn i zemsty…
Witajcie w zaginionej aptece!

Ukryta pośród zaułków osiemnastowiecznego Londynu tajemna apteka obsługuje niezwykłą klientelę. W całym mieście maltretowane lub zdradzane kobiety przekazują sobie szeptem wieści o tajemniczej Nelli, sprzedającej na pozór niewinne trucizny, dzięki którym mogą raz na zawsze pozbyć się swoich dręczycieli. Los apteki staje jednak pod znakiem zapytania, gdy nowa klientka popełnia brzemienny w skutki błąd, którego konsekwencje ciągną się przez wieki.

Tymczasem współcześnie Caroline Parcewell, niedoszła historyczka, samotnie spędza w Londynie dziesiątą rocznicę ślubu, uciekając przed małżeńskimi problemami. Przypadkiem trafia na wskazówkę sprzed dwustu lat dotyczącą serii niewyjaśnionych zgonów w tym mieście, a wtedy los splata jej życie z życiem aptekarki sprzed wieków. Z życiem… i śmiercią.

„Zaginiona apteka” to trzymająca w napięciu, pasjonująca i pełna niezapomnianych postaci powieść o zemście i o tym, w jak niezwykły sposób kobiety potrafią się nawzajem ratować, pomimo dzielącej je bariery czasu.


Tytuł: Zaginiona apteka
Autor: Sarah Penner
Tytuł oryginalny: The Lost Apothecary
Tłumaczenie: Artur Ubik
Wydawnictwo: HarperCollinsPolska
Rok wydania: 05/05/2021
Gatunek: powieść obyczajowa
Oprawa: miękka
Liczba stron: 384
ISBN: 9788327655691

Pamiętaj: #czytajlegalnie !
Książka dostępna jest w szerokiej ofercie Legimi 
a jeśli koniecznie chcesz mieć ją na półce, zawsze możesz ją kupić


0Shares