My Little Pony The Movie. 1000 naklejek

Jeśli wasze dziecko lubi oglądać serial animowany „My Little Pony”, to najnowsza książeczka z serii „1000 naklejek” – „My Little Pony The Movie” od wydawnictwa Egmont z całą pewnością mu się spodoba. Ba! Pewnie dostanie nie małego oczopląsu na widok tych wszystkich naklejek z bohaterami jego ulubionej bajki i od razu w jego główce kręcić się zaczną trybiki obmyślając, gdzie i do czego można by je tu było użyć. Wiem, o czym mówię, bo widziałam minę własnej córki i ten szczególny błysk w jej oczach, kiedy dostała tę pozycję do ręki 🙂

1000 naklejek… szaleństwo, nieprawdaż? Duże, małe, kwadratowe i o kształtach zbliżonych do postaci bądź też przedmiotów na nich widniejących.

Wszystkie zajmują w sumie aż 15 stron tej publikacji! A co jest dalej, skoro liczy ona sobie ich prawie 50? Zadania! I to takie, które dzieci nie tylko bardzo lubią i chętnie wykonują, ale które przede wszystkim – prócz funkcji czysto rozrywkowej – uczą je kreatywności oraz logicznego myślenia. Wśród nich m.in odnajdywanie słów w literowej rozsypance, znajdowanie różnic pomiędzy dwoma obrazkami, dopasowywanie puzzli do ilustracji, liczenie np motylków, malowanie obrazka zgodnie z podanym kodem, łączenie w pary pasujących ze sobą przedmiotów, układanie książek wg kolejności alfabetycznej, odnajdywanie drogi w labiryncie i wiele, wiele innych.

I co bardzo fajne – część z naklejek dołączonych do tej publikacji dziecko będzie mogło użyć w zadaniach, by móc je poprawnie wykonać. A skąd będzie wiedziało, że zrobiło je dobrze? Na końcu książki zamieszczony został klucz z odpowiedziami, zatem żadne z zadań i łamigłówek, nawet jeśli sprawi jakąś trudność, nie pozostanie nie rozwiązane.

Zatem nie ma co się zastanawiać. Jeśli macie w swoim domu miłośnika kucyków, to książka „My Little Pony The Movie. 1000 naklejek” będzie dla niego wręcz idealnym prezentem 🙂

Moja ocena: 5/6

Wydawnictwo: Egmont
Rok wydania: 2017
Seria/Cykl: 1000 naklejek
Oprawa: miękka
Liczba stron: 48
ISBN: 978-83-281-3186-6

„My Little Pony The Movie. 1000 naklejek” do kupienia na stronie:


0Shares