Konkurs Wakacyjny

Regulamin konkursu:

 • Organizatorką Konkursu Wakacyjnego jestem ja – Sylwia Węgielewska, autorka bloga „Magiczny Świat Książki i nie tylko”.
 • Sponsorem nagród w postaci jednego egzemplarza powieści „Collide” Gail McHugh oraz jednego egzemplarza powieści „Kiedy Cię poznałam” Cecelia Ahern jest Wydawnictwo Akurat.
 • Konkurs Wakacyjny rozpoczyna się w dniu 21 czerwca 2015 roku i potrwa tydzień, tj do 28 czerwca 2015 roku (do północy).
 • Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie osoby posiadające adres na terenie Polski, na który będzie mogła zostać wysłana nagroda.
 • Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze losowania spośród zgłoszeń spełniających wszystkie warunki wymienione poniżej, konieczne do zaakceptowania zgłoszenia do konkursu. Dla każdej powieści odbędzie się osobne losowanie.
 • Ogłoszenie wyników pojawi się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.
 • Zwycięzcy będą mieli 3 dni na to, aby na mój adres e-mail: milosniczkaksiazek@onet.pl wysłać dane adresowe, na które ma zostać wysłana nagroda. W tytule e-maila należy wpisać „KONKURS WAKACYJNY”. W razie nie otrzymania potrzebnych danych zostanie wyłoniona kolejna osoba, do której powędruje nagroda.
 • Następnie dane te zostaną przekazane do Wydawnictwa Akurat, które wyśle zwycięzcom ich nagrody.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w Konkursie Wakacyjnym:

 1. Należy w komentarzu wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie poprzez zwyczajowe „zgłaszam się”.
 2. Należy w komentarzu podać tytuł książki, o którą chce się zawalczyć: „Collide” Gail McHugh albo „Kiedy Cię poznałam” Cecelia Ahern
 3. Należy w komentarzu wypełnić następujące zadanie:

Poleć mi wartą mojej uwagi książkę, w której uczucia grają ważną rolę i krótko (!!), w 1-2 zdaniach uzasadnij swój wybór.

Będzie mi miło, ale nie jest to warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w moim konkursie, jeśli dołączycie do moich Czytelników 🙂 Możecie uczynić to na wiele sposobów: polubić stronę FB, profil Google+, zaobserwować na Twitterze bądź Instagramie. Jeśli chcecie możecie również zamieścić u siebie (na blogu, FB, itd) widoczny poniżej baner konkursowy, linkujący do tego posta, dzięki któremu więcej osób dowie się o konkursie i będzie mogło wziąć w nim udział 🙂

23Shares