Konkurs Urodzinowy

1 marca 2015 minęły 3 lata odkąd prowadzę mojego bloga. Nie będę rozpisywała się o tym, ile książek przez ten czas przeczytałam (bo to łatwo sprawdzić zaglądając pod odpowiednie zakładki), co się działo na blogu itp itd, bo to w tej chwili jest akurat nieistotne. Najważniejsze jest to, że moje małe miejsce w sieci nadal istnieje i póki co nic nie zapowiada tego, by coś w tej kwestii miało się zmienić. Z okazji rocznicy bloga postanowiłam zorganizować dla Was, moich Czytelników, konkurs – w podzięce za to, że ze mną jesteście i mam dla kogo pisać.

Regulamin konkursu:

  • Organizatorką Konkursu Urodzinowego jestem ja – Sylwia Węgielewska, autorka bloga „Magiczny Świat Książki i nie tylko”.
  • Nagrodę stanowi Karta Prezentowa o wartości 50 zł ważna do czerwca 2015 roku do wykorzystania w dowolnej placówce sieci Matras Księgarnie (nie internetowo!).

  • Konkurs Urodzinowy rozpoczyna się w dniu 15 marca 2015 roku i potrwa miesiąc, tj do 15 kwietnia 2015 roku (do północy).
  • Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie osoby posiadające adres na terenie Polski, na który będzie mogła zostać wysłana nagroda.
  • Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze losowania spośród zgłoszeń spełniających wszystkie warunki wymienione poniżej, konieczne do zaakceptowania zgłoszenia do konkursu.
  • Ogłoszenie wyników pojawi się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.
  • Zwycięzca będzie miał 3 dni na to, aby na mój adres e-mail: milosniczkaksiazek@onet.pl wysłać dane adresowe, na które ma zostać wysłana nagroda. W tytule e-maila należy wpisać „KONKURS URODZINOWY”. W razie nie otrzymania potrzebnych danych zostanie wyłoniona kolejna osoba, do której powędruje nagroda.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w Konkursie Urodzinowym:

  1. Należy w komentarzu wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie poprzez zwyczajowe „zgłaszam się”.
  2. Należy w komentarzu podać adres e-mail w celu ułatwienia późniejszego kontaktu w razie wygranej w konkursie.
  3. Należy w komentarzu wypełnić następujące zadanie:

Poleć mi książkę wartą wg Ciebie przeczytania i krótko (!!), w 1-2 zdaniach uzasadnij swój wybór.

Będzie mi miło, ale nie jest to warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w moim konkursie, jeśli dołączycie do moich Czytelników 🙂 Możecie uczynić to na wiele sposobów: polubić stronę FB, profil Google+, zaobserwować na Twitterze bądź Instagramie. Jeśli chcecie możecie również zamieścić u siebie (na blogu, FB, itd) widoczny poniżej baner konkursowy, linkujący do tego posta, dzięki któremu więcej osób dowie się o konkursie i będzie mogło wziąć w nim udział 🙂

Życzę wszystkim powodzenia 😀

36Shares