„Czytam Fantastykę” – podsumowanie września 2013

CF - nowe logo

 

Wrzesień za nami. Zatem najwyższy czas, aby przyjrzeć się bliżej temu, jak w ubiegłym miesiącu poradzili sobie uczestnicy wyzwania „Czytam Fantastykę”.

decorative

9 książek

Tala

8 książek

Paulaaaa, Patrycja Waniek, Ana, Aleksandra

7 książek

Himitsu, Marta Kor, Sophie

6 książek

Miłośniczka Książek, Rosemarie, Lenalee, Alicja Pro, Dorota Pyrc

5 książek

Kiti, Nutinka, Roue, Agnieszka Winkler,

4 książki

April, tikichomiktaki, oisaj, Mol Książkowy, Tusia

3 książki

Tetiisheri, Angela, WiedźmaKruszynkaLudzka sokowirówka

2 książki

Gumciobook, Blair, Querida, fadetoblack, Obsesja Kasiulka, Monia K, Katie, miqaisonfire

1 książka

Gosia B, Agata P, Megajra, Nessie, Post Meridiem, KaRo, Martyna, Kina, Justyna Banys, Amelia Grey

bez wyników

wszyscy nie wymienieni powyżej

decorative

Tak oto wyglądał wrzesień pod znakiem wyzwania „Czytam Fantastykę”. Jak widać udział wzięło wiele osób, a niektóre wykazały się pokaźną liczbą przeczytanych książek. Niezależnie jednak od ilości „zaliczonych pozycji”, każdemu uczestnikowi należą się gratulacje za osiągnięte wyniki oraz podziękowania za chęć udziału w wyzwaniu i wspólną zabawę 🙂 Mam nadzieję, że w październiku równie chętnie będziecie czytać książki ze świata szeroko pojętej fantastyki. Liczę również na to, że osoby, które nie podesłały w ubiegłym (bądź i poprzednich) miesiącu żadnej recenzji postanowią w końcu ruszyć z miejsca i wziąć udział w wyzwaniu – zgłoszenie zobowiązuje!

decorative

Pełna lista przeczytanych książek we wrześniu dostępna jest tutaj. Jeśli kogoś pominęłam w zestawieniu, komuś naliczyłam mniej książek, niż w rzeczywistości przeczytał, proszę mi to zgłosić w komentarzu dodając od razu pełne dane do książek, co do których wystąpiła jakaś pomyłka. Wszak jestem tylko człowiekiem, w wyzwaniu udział bierze sporo osób, komentarzy napływa całe mnóstwo i czasem może się zdarzyć, że coś umknie mojej uwadze.

decorative

A tym czasem pozdrawiam Was serdecznie! Bawcie się dobrze w październiku 🙂 Kolejne podsumowanie już za miesiąc. Liczę, że będzie równie udane, jeśli nie lepsze niż wrześniowe 😀

0Shares