Bożonarodzeniowy konkurs

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, dlatego też postanowiłam zorganizować dla Was konkurs bożonarodzeniowy, w którym do wygrania są oczywiście książki 🙂

Regulamin konkursu:

 • Organizatorką Bożonarodzeniowego konkursu jestem ja – Sylwia Węgielewska, autorka bloga „Magiczny Świat Książki i nie tylko”.
 • Konkurs przewiduje dwoje zwycięzców, a co za tym idzie – dwie nagrody.
 1. Laureat/ka pierwszego miejsca otrzyma zestaw książek (zupełnie nowych) złożony z następujących tytułów:

 

 • Laureat/ka drugiego miejsca otrzyma książkę (oczywiście nową):
 • Konkurs rozpoczyna się w dniu 17 grudnia 2014 roku i potrwa do 23 grudnia 2014 roku (do północy).
 • Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie osoby posiadające adres na terenie Polski, na który będę mogła wysłać nagrodę.
 • Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród zgłoszeń spełniających wszystkie warunki wymienione poniżej, konieczne do zaakceptowania zgłoszenia do konkursu.
 • Ogłoszenie wyników pojawi się w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu, tj między 24-26 grudnia 2014 roku.
 • Dwoje zwycięzców będzie miało 3 dni na to, aby na mój adres e-mail: milosniczkaksiazek@onet.pl wysłać dane adresowe, na które ma zostać wysłana nagroda. W tytule e-maila należy wpisać „BOŻONARODZENIOWY KONKURS”. W razie nie otrzymania potrzebnych danych zostanie wyłoniona kolejna osoba, do której powędruje nagroda.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w Konkursie Mikołajkowym:

 1. Należy w komentarzu wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie poprzez zwyczajowe „zgłaszam się”.
 2. Należy w komentarzu podać adres e-mail w celu ułatwienia późniejszego kontaktu w razie wygranej w konkursie.
 3. Należy w komentarzu wypełnić następujące zadanie: „Zamieść dowcip o charakterze bożonarodzeniowym” -> Autorzy dwóch najzabawniejszych moim zdaniem dowcipów zostaną laureatami konkursu.

Będzie mi miło, ale nie jest to warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w moim konkursie, jeśli dołączycie do moich Czytelników 🙂 Możecie uczynić to na wiele sposobów: polubić stronę FB, profil Google+, zaobserwować na Twitterze bądź Instagramie. Jeśli chcecie możecie również zamieścić u siebie (na blogu, FB, itd) widoczny poniżej baner konkursowy, linkujący do tego posta, dzięki któremu więcej osób dowie się o konkursie i będzie mogło wziąć w nim udział 🙂

Zachęcam Was gorąco do udziału i życzę powodzenia! 😀

18Shares