Konkurs z okazji 20 urodzin Koszmarnego Karolka

Regulamin i zasady konkursu

 1. Organizatorką konkursu jestem ja, Sylwia Węgielewska autorka bloga „Magiczny Świat Książki i nie tylko”.
 2. Nagrodę stanowi zupełnie nowy egzemplarz książki „Koszmarny Karolek. Dzikie urodziny”, jej fundatorem jest Wydawnictwo Znak Emotikon
 3. Konkurs rozpoczyna się z dniem 11 września 2014 i  zakończy się z końcem miesiąca, tj 30 września 2014 (zgłoszenia przyjmowane będą do 23:59 tegoż dnia).
 4. Udział w konkursie mogą wziąć osoby posiadające adres w Polsce, na który będzie mogła być wysłana nagroda.
 5. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród wszystkich zgłoszeń, które będą spełniały wszystkie warunki wymienione poniżej, konieczne do zaakceptowania zgłoszenia do konkursu.
 6. Ogłoszenie wyników pojawi się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.
 7. Zwycięzca będzie miał 3 dni na przesłanie na mój adres e-mail: milosniczkaksiazek@onet.pl swoich danych adresowych, dzięki którym możliwa będzie wysyłka nagrody. W tytule proszę wpisać „Konkurs z Koszmarnym Karolkiem”. W razie nie otrzymania potrzebnych danych zostanie wyłoniona kolejna osoba, do której powędruje nagroda.
 8. Co należy zrobić, aby móc wziąć udział w konkursie / by zgłoszenie było prawidłowe:
 9. w komentarzu należy wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie poprzez zwyczajowe „zgłaszam się”
 10. w komentarzu należy podać swój adres e-mail w celu szybkiego kontaktu w razie wygranej w konkursie
 11. na swoim blogu należy zamieścić baner konkursowy (widoczny poniżej) linkujący do tego postu, po czym należy podać mi link do miejsca, w którym go odnajdę. Osoby nie posiadające bloga mogą umieścić baner z odnośnikiem do tego wpisu na swoim fanpage’u, z tym że należy wówczas podać dokładny odnośnik do zamieszczonej informacji (nie tylko adres główny profilu FB, nie będę przekopywać się przez Wasze tablice w poszukiwaniu konkretnego wpisu)
 12. w komentarzu należy udzielić krótkiej odpowiedzi na proste pytanie:

„Którą książkę z dzieciństwa najmilej wspominasz i dlaczego akurat tę? 🙂 „

Będzie mi miło, ale nie jest to warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w moim konkursie, jeśli dołączycie do moich Czytelników 🙂 Możecie uczynić to na wiele sposobów: polubić stronę FB, profil Google+, zaobserwować na Twitterze bądź Instagramie.

baner - Koszmarny Karolek

Życzę Wam powodzenia 😀

0Shares

49total visits,1visits today

4 Replies to “Konkurs z okazji 20 urodzin Koszmarnego Karolka”

 1. Zgłaszam się!
  Mój e-mail: dangerlive@wp.pl
  A tu post z banerem: https://www.facebook.com/1438603293053604/photos/a.1438872753026658.1073741828.1438603293053604/1492384707675462/?type=1&theater
  Gdy byłam dzieckiem przeczytałam mnóstwo książek.
  Tych ciekawych i tych mniej ciekawych. Ale do jednej wracam do dziś i po tylu latach „Ania z Zielonego Wzgórza” wciąż jest moją kochaną przyjaciółką.
  Można powiedzieć,że dzięki tej książce i tytułowej Ani moja wyobraźnia zaczęła się coraz bardziej rozwijać,a ja wpadłam w nawyk czytania całej serii Ani przynajmniej raz w miesiącu.
  Ta książka była tak prosta,uniwersalna,a zarazem tak piękna. I właśnie to piękno mnie zauroczyło.
  Zawsze chciałam mieszkać w takim miejscu jak Ania. Zielone Wzgórze to dom. Mój dom w którym kiedyś chciałam zamieszkać i do tej pory chce. Książka z bardzo zabawnymi fragmentami,wybujałą wyobraźnią Ani i pięknymi opisami.Pomimo upływu lat ja wciąż wracam i darzę całą serię ogromnym szacunkiem.

 2. Zgłaszam się 🙂
  Mail: magdalenardo@gmail.com
  Banerek w pasku bocznym na moim blogu http://www.biblioteczkamagdalenardo.blogspot.com

  Z dzieciństwa najmilej wspominam „Dzieci z Bullerbyn”. Uwielbiałam przeżywa te wszystkie przygody wraz z bohaterami książki. Bardzo często spędzając wakacje u babci na wsi wyobrażałam sobie, że to takie moje Bullerbyn 🙂 Chodziłam na wycieczki, „szukałam skarbów”, pisałam listy do leśnych elfów. Wraz z kuzynką przygotowywałam przyjęcia dla sąsiadów w ogrodzie oraz przedstawienia teatralne. Spokojnie mogłabym stworzyć własny tom książki z nowymi, może nawet ciekawszymi przygodami 🙂
  Na pewno chodziło Ci o podanie jednego tytułu, ale muszę wspomnieć jeszcze o dwóch pozycjach. To książki bardzo zbliżone tematycznie „Babcia na jabłoni” i „Nasza babcia”. Podobnie jak „Dzieci z Bullerbyn” kojarzę te książki z najlepszym okresem w swoim życiu – dzieciństwem, zwłaszcza miesiącami spędzonymi u babci. Tam zawsze byłam mega szczęśliwa, beztroska i kochana. Z niczym nie da się tego porównać!

 3. zgłaszam się
  recenzjekiti@gmail.com
  baner dodałam w kolumnie bocznej na górze http://www.recenzje-kiti.blogspot.com
  Najmilej z dzieciństwa wspominam książeczkę o Koszmarnym Karolku, np. Koszmarny Karolek i wszy. Najbardziej utkwiła mi w pamięci. Już jakieś 12 lat zapoznaję się z tą serią i nigdy nie mam dość. Już będąc uczennicą podstawówki czułam, że ten cykl będzie fenomenalny. Jest tutaj dużo humoru, można się pośmiać. Czytamy o zabawnych historiach Karolka i jego przyjaciół, które mogą zapaść w pamięć. Myślę, że te książeczki mogą zachęcić dziecko do czytania. Ja najmilej wspominam tę serię dlatego, że jest taka, jak lubię, czyli śmieszna i … koszmarna 🙂

 4. zgłaszam się
  alojka.c@interia.pl
  baner na prawym panelu http://zachciewajki.blogspot.com/
  Z dzieciństwa pamiętam wiele książek. Najmilej wspominam dwie. Pierwszą „Na jagody” dlatego że była pierwszą książką samodzielnie przeze mnie przeczytaną. Jednak najmilej wspominam „Sceny z życia smoków”. Zabawna, czasem pouczająca. Do tego wspaniałe ilustracje i podział na krótkie opowiadanka. W sam raz dla malucha,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *