Konkurs z okazji 20 urodzin Koszmarnego Karolka

Regulamin i zasady konkursu

 1. Organizatorką konkursu jestem ja, Sylwia Węgielewska autorka bloga „Magiczny Świat Książki i nie tylko”.
 2. Nagrodę stanowi zupełnie nowy egzemplarz książki „Koszmarny Karolek. Dzikie urodziny”, jej fundatorem jest Wydawnictwo Znak Emotikon
 3. Konkurs rozpoczyna się z dniem 11 września 2014 i  zakończy się z końcem miesiąca, tj 30 września 2014 (zgłoszenia przyjmowane będą do 23:59 tegoż dnia).
 4. Udział w konkursie mogą wziąć osoby posiadające adres w Polsce, na który będzie mogła być wysłana nagroda.
 5. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród wszystkich zgłoszeń, które będą spełniały wszystkie warunki wymienione poniżej, konieczne do zaakceptowania zgłoszenia do konkursu.
 6. Ogłoszenie wyników pojawi się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.
 7. Zwycięzca będzie miał 3 dni na przesłanie na mój adres e-mail: milosniczkaksiazek@onet.pl swoich danych adresowych, dzięki którym możliwa będzie wysyłka nagrody. W tytule proszę wpisać „Konkurs z Koszmarnym Karolkiem”. W razie nie otrzymania potrzebnych danych zostanie wyłoniona kolejna osoba, do której powędruje nagroda.
 8. Co należy zrobić, aby móc wziąć udział w konkursie / by zgłoszenie było prawidłowe:
 9. w komentarzu należy wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie poprzez zwyczajowe „zgłaszam się”
 10. w komentarzu należy podać swój adres e-mail w celu szybkiego kontaktu w razie wygranej w konkursie
 11. na swoim blogu należy zamieścić baner konkursowy (widoczny poniżej) linkujący do tego postu, po czym należy podać mi link do miejsca, w którym go odnajdę. Osoby nie posiadające bloga mogą umieścić baner z odnośnikiem do tego wpisu na swoim fanpage’u, z tym że należy wówczas podać dokładny odnośnik do zamieszczonej informacji (nie tylko adres główny profilu FB, nie będę przekopywać się przez Wasze tablice w poszukiwaniu konkretnego wpisu)
 12. w komentarzu należy udzielić krótkiej odpowiedzi na proste pytanie:

„Którą książkę z dzieciństwa najmilej wspominasz i dlaczego akurat tę? 🙂 „

Będzie mi miło, ale nie jest to warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w moim konkursie, jeśli dołączycie do moich Czytelników 🙂 Możecie uczynić to na wiele sposobów: polubić stronę FB, profil Google+, zaobserwować na Twitterze bądź Instagramie.

baner - Koszmarny Karolek

Życzę Wam powodzenia 😀

7Shares