Już niedługo Walentynki…

Jakiś czas temu zgłosiłam się do pewnej wymiany organizowanej z okazji zbliżających się Walentynek. Mowa tu o akcji z miłością w tle. O co dokładnie chodziło? W wyznaczonym terminie należało się zgłaszać, jeśli było się chętną osobą na wymianę, a potem organizatorka wyznaczyła dla każdego parę, do której należało wysłać paczuszkę z walentynkowymi niespodziankami. W paczce miły znaleźć się: książka (albo książki) z motywem miłości, umilacze czytania, coś akcentującego Walentynki (kartka walentynkowa bądź inny drobiazg) oraz jakiś list/kartka, żeby obdarowana osoba wiedziała, od kogo dostała paczkę. Moja paczuszka poleciała do Agaty B i dotarła już na swoje miejsce. W dniu wczorajszym dotarła moja walentynka od miqa. Po otwarciu paczki moja mordka roześmiała się od ucha do ucha. Zresztą sami zobaczcie, co znalazłam w środku:

Dziękuję Kochana! Zwłaszcza za „Annę we krwi”, na którą polowałam od dłuższego czasu 😀
Świetna akcja. Jestem bardzo zadowolona z udziału. I wiem już, że z chęcią zgłoszę się na kolejne ^^
0Shares

32total visits,1visits today

32 Replies to “Już niedługo Walentynki…”

  1. Czytałam „Wszystko dla niej” i chętnie zobaczę, jakie wrażenie wywrze na Tobie. 🙂 Dwie kolejne książki wydają się również interesujące, dlatego życzę przyjemnej lektury!

  2. Miałam w planach zgłoszenie się do tej akcji, ale jednak zrezygnowałam. Również planuję przeczytanie „Anny we krwi”, więc czekam na Twoją recenzję. Pozdrawiam i cieszę się, że akcja się udała.

  3. Głupio się przyznać, ale nigdy nie brałam udziału w tego typu akcji, bałabym się, że nie ucieszę swoją paczuszką drugiej strony.
    Najważniejsze, że osoba trafiła w Twoje gusta i jesteś zadowolona! 🙂
    Miłej lektury zatem 🙂

  4. ja nie brałam nigdy udziału w wymiankach, chyba miałabym ogromny problem z wyborem prezentu.
    Ale super że Twoja paczka jest trafionym prezentem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *