Wyniki konkursu z "Wiśniowym Dworkiem"

1 stycznia zakończył się konkurs zorganizowany na moim blogu, w którym do wygrania była najnowsza książka rodzimej autorki, Katarzyny Michalak – „Wiśniowy Dworek”.
Do zabawy przystąpiło 10 osób, które wypowiedziały się w komentarzach, dlaczego to właśnie do nich powinna trafić w/w książka. Udział wzięły: CYRYSIA, DRRIM, BINOLA, ASYMAKA, NITKI ARIADNY, AGATHA, MAGDALENARDO, EWA V MAĆKOWIAK, NUTINKA oraz SOPHIE. Przyznaję, że wybór tej jednej jedynej osoby nie był wcale taki łatwy, gdyż każdy wpis miał coś w sobie, co przekonywało mnie, że to właśnie ta osoba powinna dostać książkę. Jednak już nie przeciągając przejdźmy do ogłoszenia wyników (choć pewnie nawet tego nie czytacie, tylko od razu patrzycie na wyróżniony nick :P).

„Wiśniowy Dworek” Katarzyny Michalak powędruje do:
Moje gratulacje 🙂
Czekam teraz na adres do wysyłki. Pamiętaj, masz 3 dni od czasu ogłoszenia wyników, aby mi go podesłać. W przeciwnym razie książka powędruje do kolejnej osoby 🙂
0Shares

41 Replies to “Wyniki konkursu z "Wiśniowym Dworkiem"”

 1. Aaaaaaaaaaaaa dziękuję :)))
  Nareszcie będę miała książkę Kasi Michalak!!! Strasznie się cieszę, bo jestem chyba ostatnią osobą w czytelniczej blogosferze, która nie czytała żadnej pozycji autorki!
  Hurra, hurra, hurra!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaale się cieszę!

  P.S. A zaglądam do Ciebie cały czas 🙂

  1. Magdaleno, nie martw się – nie jesteś ostatnią osobą, która nie miała jeszcze okazji zapoznać się z twórczością Katarzyny Michalak. Ja także należę do tego grona, nad czym ubolewam, ale mam nadzieję, że kiedyś w końcu w moje ręce trafi jakaś powieść pani Kasi. 🙂 Gratuluję!

 2. strasznie zazdroszczę… strasznie, a miałam taka nadzieję, że ten mój pech 2013 roku się wreszcie odwróci… bo jak na razie co dzień to gorzej jest… ech… idę pochlipać w kąt

 3. Dzięki dziewczyny za gratulacje 🙂
  Tak się cieszę, że wygrałam!!!
  Książka do mnie dzisiaj dotarła i bez przerwy ją maltretuję :p
  W kolejce mam jeszcze 4 książki, a obiecałam sobie, że w tym roku nie będę przerywała „kolejki” gdy tylko trafi mi w ręce coś nowego.
  „Wiśniowy dworek” musi więc trochę poczekać… ale za to cały ten czas będzie uszczęśliwiał moje oko swoją obecnością 🙂

  Dziękuję Sylwia!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *