Ku ku… ku ku… kukułeczka kuka… czyli kukułkowy konkurs!!

konkurszkukulka

Dziś mam dla Was 2 nowiutkie egzemplarze powieści „Wołanie kukułki” (recenzja) autorstwa Roberta Galbraitha, które ufundowała Grupa Wydawnicza Publicat dla czytelników „Magicznego Świata Książki”

Regulamin i zasady konkursu

 1. Organizatorką konkursu jestem ja, Miłośniczka Książek, autorka strony „Magiczny Świat Książki”.
 2. Fundatorem nagród – 2 nowych egzemplarzy powieści „Wołanie kukułki” Roberta Galbraitha – jest Grupa Wydawnicza Publicat.
 3. Konkurs rozpoczyna się w dniu 3 lutego 2014 i potrwa dwa tygodnie, tj do 17 lutego 2014 (zgłoszenia przyjmowane będą do 23:59 tegoż dnia).
 4. Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie osoby posiadające adres w Polsce, na który będzie mogła być wysłana nagroda.
 5. Dwoje zwycięzców zostanie wyłonionych spośród wszystkich zgłoszeń, które będą spełniały wszystkie warunki zgłoszenia, o których napisano poniżej. 
 6. Ogłoszenie wyników nastąpi w przeciągu 3 dni od zakończenia konkursu.
 7. Zwycięzcy będą mieli 3 dni na przesłanie na mój adres e-mail milosniczkaksiazek@onet.pl danych adresowych, dzięki którym możliwa będzie wysyłka nagród. W tytule proszę wpisać „Kukułkowy konkurs”. Po otrzymaniu potrzebnych informacji przekażę je do Wydawnictwa, gdyż to ono odpowiedzialne będzie za wysyłkę nagród.
 8. Co należy zrobić, aby móc wziąć udział w konkursie:
 • w komentarzu należy wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie poprzez zwyczajowe „zgłaszam się”
 • w komentarzu należy podać swój adres e-mail w celu szybkiego kontaktu w razie wygranej w konkursie
 • na swoim blogu należy zamieścić baner konkursowy (widoczny powyżej) linkujący do tego postu, po czym należy podać mi link do miejsca, w którym go odnajdę.
 • w komentarzu należy udzielić krótkiej odpowiedzi na proste pytanie: 

„Wiedząc, że jestem miłośniczką powieści kryminalnych, thrillerów i horrorów, jaką książkę byś mi polecił/a – krótko uzasadnij swoją propozycję”.

I to wszystko 🙂

Gorąco zachęcam do udziału i życzę wszystkim powodzenia! 😀

37 komentarzy

 • KasiaZet 3 lutego 2014 at 11:25

  Zgłaszam się.
  Info o konkursie umieściłam na facebooku, gdyż bloga nie prowadzę.

  Co poleciłabym Ci przeczytać….są to cztery kryminały Charlaine Harris ‚Czysta jak łza’,;Czyste intencje’, ‚Czyste sumienie’ i ‚Czyste szaleństwo’. Książki pożyczyła mi koleżanka, i wciągnęłam wszystkie cztery w około dwu tygodni, gdzie jeden tydzień żyliśmy bez dobrodziejstwa prądu po marznących opadach ;/. Książki wciągają, zaskakują akcją i nie odchodzi się od nich nawet gdy światło nie świeci i trzeba czytać przy świecach.

  Reply
 • Kiti 3 lutego 2014 at 14:45

  zgłaszam się

  recenzjekiti@gmail.com

  baner na http://recenzje-kiti.blogspot.com/ po prawej stronie pod popularnymi postami

  Ja bym Ci poleciła ,,Pasjonata oczu”. Co prawda jest to 2 część, jednak można czytać bez znajomości pierwszej. Książka jest świetna, wciąga niesamowicie. Dodatkowo nie brakuje w niej drastycznych opisów, po których strach zostać samemu w pokoju:)

  Reply
 • KZielińska 3 lutego 2014 at 15:56

  Bloga nie posiadam dlatego udostępniłam link na facebooku.
  Napewno poleciłabym kryminał pt: ” Wściekły” Ricka Redd’a. Książka Ricka Reed’a Wściekły to naprawdę dobry kryminał. Czyta się ją zaskakująco szybko, a akcja jest bardzo dobrze poprowadzona. Wciąga od pierwszej do ostatniej strony, a w dodatku trzyma w napięciu. Wściekły to pierwsza książka tego autora z jaką się spotkałam ale wiem, że z wielką przyjemnością sięgnę po inne książki tego autora.
  Polecam nie tylko miłośnikom kryminałów bo to dobra książka i może jak ją przeczytacie upewnicie się, że tego typu powieści są naprawdę świetne!

  Reply
 • Sara Stachowiak 3 lutego 2014 at 16:38

  Książka warta przeczytania – powodzenia życzę wszystkim biorącym udział w konkursie :).

  Reply
 • oisaj 3 lutego 2014 at 19:53

  „zgłaszam się”
  mail oisaj@tramwajnr4.pl
  Baner na głównej http://www.tramwajnr4.pl
  Polecam Tajemnicę Diabelskiego Kręgu Anny Kańtoch. Właśnie skończyłem, recenzja będzie w środę. Najlepszą rekomendacją chyba będzie to, że jest to świetna literatura młodzieżowa, poziomem zbliżona do najmroczniejszych części Harrego Pottera.

  Reply
 • Karriba 3 lutego 2014 at 21:36

  Nie wezmę udziału w konkursie, po trochę przeraża mnie wizja banerowania bloga, na którym i tak już jest wszystko (chociaż ostatnio sprzątałam!) 🙂 Ale mogę polecić ci Harlana Cobena – mój ulubiony „kryminalny” pisarz. Uwielbiam przede wszystkim jego cykl o przygodach Myrona Bolitara – cudo. I nigdy nie wiesz kto zabił 🙂

  Reply
 • ania notuje 3 lutego 2014 at 22:36

  zgłaszam się
  anianotuje@gmail.com
  baner tutaj: http://www.anianotuje.pl/p/wyzwania.html

  Czytałaś już tak wiele, że trudno jest mi wybrać coś odpowiedniego. Być może czytałaś już „Rękę mistrza”? Dzięki niej poznałam Kinga i odtąd wiernie czytuję jego książki. To horror przy którym rzeczywistość miesza się z fikcją, a strach z poczuciem bezpieczeństwa czytania w łóżku.

  Reply
 • Mała Mi 4 lutego 2014 at 14:57

  Zgłaszam się!
  martaa.wlodarczyk@gmail.com
  Baner będzie na stronie głównej na dole, pod postami (http://zycie-miedzy-wierszami.blogspot.com/)

  Odpowiedź na pytanie: Jeśli thrillery to polecam „Terapię” Fitzka. Trzyma w napięciu i ma niesamowity klimat, a biorąc pod uwagę, że jest to literacki debiut – naprawdę godny uwagi!

  Reply
 • -marfta- 4 lutego 2014 at 21:13

  Zgłaszam się.
  marfta@wp.pl
  Informację umieściłam na fb https://www.facebook.com/marta.grudzinska.58
  Mogę polecić „Liczby Charona” Marka Krajewskiego, a dlatego że akcja ma miejsce w przedwojennym Lwowie 🙂

  Reply
 • Recenzencki 4 lutego 2014 at 21:39

  Zgłaszam się!
  e-mail: recenzencki@interia.pl
  Baner: http://recenzencki.wordpress.com/konkursy/

  Książka – „Dopóki cię nie zdobędę”, Samantha Hayes
  Uzasadnienie:
  „Dopóki cię nie zdobędę” to chyba pierwszy thriller, jaki udało mi się w całości połknąć. W dodatku pochłonęłam go w jedną noc, ciekawa… kto tak naprawdę jest mordercą. Książka przeplata w sobie kilka punktów widzenia, poprzez co morderstwa są nam przedstawione z różnych perspektyw. Autorka przez pół powieści zdaje się być przewidywalna. Jednak zakończenie, jakie nam serwuje przyprawiło mnie o zawrót głowy.
  W dużej mierze książka Samanthy Hayes przybliża nam trochę obraz macierzyństwa. To, z czym musi zmierzyć się kobieta, która postanowiła zostać matką. Powieść opisuje pragnienia, które od pokoleń siedzą w kobiecie. To studium instynktu, jaki jest w nas głęboko zakorzeniony. To też próba zrozumienia, co siedzi w człowieku, kiedy nie może zajść w ciążę…

  Pozdrawiam!
  R.

  PS Książka jest z serii Kobieca strona thrillera.

  Reply
 • Małgorzata Zaczytana 4 lutego 2014 at 22:27

  zgłaszam się 🙂

  babskieczytadla@gmail.com

  http://babskieczytadla.blogspot.com/p/konkursy.html – to link do Twojego konkursu

  A lubisz thrillery medyczne? Bo jeśli tak, to polecam Ci z całego serca powieść Tess Gerritsen – Milcząca dziewczyna. Myślę, że autorki przedstawiać nie trzeba – znana jest na całym świecie jako mistrzyni tego gatunku. A rekomendacją niech będzie to, że pożarłam ją w ciągu jednej nocy (zaczęłam ją czytać ok. 21 wieczorem), mimo że następnego dnia musiałam wstać dość wcześnie i nie wolno mi było wyglądać jak zombie. Czytając o morderstwie w bostońskim Chinatown zapomniałam o wszystkim :). O rannym efekcie nie będę pisać, bo mi wstyd 😀

  Reply
 • Paweł 5 lutego 2014 at 09:54

  zgłaszam się!
  email: pawel.richert@gmail.com
  baner na slpablos.blogspot.com
  Książka warta polecenia?
  Kryminały:
  Z polskich – zdecydowanie Wojciech Chmielarz i jego „Podpalacz” oraz kontynuacja – „Farma lalek”. Wartka akcja, dobrze odmalowane nasze realia i szara, brudna codzienność pracy policji. Jeśli retro – koniecznie „Poszukiwana” Małgorzaty Kochanowicz – mroczny Kraków, tajemnicze zniknięcie, niejednoznaczny detektyw, realistyczne postaci, krew i alkohol płynące strumieniami.
  Z zagranicznych moim faworytem jest Thomas Enger i jego cykl z Henningiem Juulem – „Letarg” i „Bóle fantomowe” wydane przez Czarne. Chłodna Norwegia, dziennikarz z przeszłością i lękami, poza zagadkami zawartymi w poszczególnych tomach i szybkim tempem akcji o wielu zwrotach mamy jeszcze tło, czyli historię osnutą wokół Juula, która przynosi wiele sporych zaskoczeń.
  Horror – tu moim faworytem jest Edward Lee, autor ekstremalny i skręcający w stronę Bizarro. Bardziej wstrząsająca – Sukkub. Wywołuje fale grozy i obrzydzenia łaskoczącego w przełyku, ale historia jest tak skonstruowana, że nawet wbrew sobie nie sposób się oderwać. Lżejszy kaliber – Golem, trochę mniej obrzydliwości, ciekawa historia inspirowana legendą Golema.

  Reply
  • Paweł 17 lutego 2014 at 10:32

   dodatkowo S. J. Bolton – cykl rozpoczęty książką „Ulubione rzeczy” – bardzo specyficzny styl i baardzo mroczna atmosfera Londynu, plus zawiła zagadka.

   Reply
 • Anita B. 5 lutego 2014 at 17:23

  Zgłaszam się 🙂
  e-mail: a.baca@onet.pl
  Baner zamieszczony jest tutaj: http://mojaokladka.blogspot.com/p/biore-udzia-w.html
  Osobiście polecam coś lekko starszego, czyli „Pachnidło” Patricka Suskinda. To wspaniała powieść, która wywołuje u Czytelnika wiele skrajnych emocji. Jak podpowiada podtytuł, to „historia pewnego mordercy”. Mordercy przepełnionego nieokiełznaną żądzą zapachu i pozbawionego wyrzutów sumienia. Autor serwuje nam trochę mroku i strachu. Historia jest przez to dość trudna do zaklasyfikowania. Mówiąc najprościej, „Pachnidło” przypomina baśń dosyć… makabryczną.

  Pozdrawiam 🙂

  Reply
 • Ola C. 5 lutego 2014 at 17:33

  Umrę jak nie dostanę 😀
  ksiazki-moim-okiem@wp.pl
  http://ksiazki-moim-okiem.blogspot.com/p/blogowe-konkursy.html
  Odp.

  Ostatnio czytałam książkę „Sorry” Zorana Drvenkara. Wstrząsnęła mną. Jak najbardziej pozytywnie…
  Tak jak Ty uwielbiam thrillery, kryminały i horrory chociaż rzadko recenzuję je na blogu. Książkę „Sorry” zauważyłam na wyprzedaży w „Matrasie”, że nie całe 10 złotych. I powiem Ci, że jest ona warta znacznie, znacznie więcej. Bo ta książka jest niesamowita. Przede wszystkim dobrze się ją czyta, trzyma w napięciu. Sprawia, że na Twoim ciele pojawia się gęsia skórka. Jest genialna! I naprawdę dawno nie czytałam tak dobrej książki. A Wiesz co jest najlepsze? Że Ty tam jesteś 🙂 Jeśli więc chcesz przekonać się o co chodzi – przeczytaj. Gorąco polecam!

  Reply
 • Zapisane kartki... 5 lutego 2014 at 22:14

  Zgłaszam się!
  emai: zapisanekartki@op.pl
  Ja ostatnio zaczytuje się w książkach Tess Gerritsen, dlatego polecam serię Jane Rizzoli i Maura Isles. Jeśli się zdecydujesz to koniecznie czytaj po kolei i zacznij od „Chirurga”!!!

  Reply
 • mama misi i tosi 6 lutego 2014 at 11:23

  Zgłaszam się
  banerek będzie tu http://ksiazeczkinaszejtrojeczki.blogspot.com/
  mamamisitosi@wp.pl

  co do książek to polecam horrory Koontza uwielbiam go i nie ma takiej książki, której bym nie poleciła. w każdej się coś dzieje. teraz sporo jego książek wydanych w latach 70 na nowo się wydaje. a z kryminałów polecam Cobena świetny jest

  Reply
 • Julia K. 6 lutego 2014 at 18:15

  Zgłaszam się
  Baner: http://in-corner-with-book.blogspot.com/p/konkursy.html
  email: julia321998@gmail.com

  Ostatnio zakochałam się w książkach słynnego pana Koontza – tych bardziej kryminalno-thrillerowych. Pozycjami, które mnie przekonały do tegoż oto autora są „Prędkość” oraz „Anioł stróż” – książki, które zaliczam do jednych z moich ulubionych i mogę z czystym sumieniem polecić. Oprócz tych dwóch polecam Ci jeszcze „Profesora” Johna Katzenbacha – trzyma w napięciu, jest niezwykle ciekawa, dobrze napisana. No, jednym słowem jest świetna!

  Reply
 • Marca333 7 lutego 2014 at 20:49

  Oczywiście, że się zgłaszam! 🙂
  E-mail: Marca333@wp.pl
  Nie mam bloga, ale poleciłam konkurs na moim Facebooku :). (Marcelina Dąbrowska, avatar to czarno-biały rysunek twarzy dziewczyny haha :D)
  Polecam książki: „Lśnienie”, „Ręka mistrza” i „Komórka”. Autorem jest Stephen King. Powieści te to oczywiście horrory i to jakie! Wbijają w fotel i gwarantują bezsenną noc! Magia i ekstremalne, makabryczne sceny, czego więcej chcieć :D. Je trzeba poczytać, mam nadzieję, że zachęciłam :).

  Reply
 • magdalenardo 8 lutego 2014 at 21:40

  Zgłaszam się 🙂
  magdalenardo@gmail.com
  Banerek w pasku bocznym na http://www.biblioteczkamagdalenardo.blogspot.com

  „Wiedząc, że jestem miłośniczką powieści kryminalnych, thrillerów i horrorów, jaką książkę byś mi polecił/a – krótko uzasadnij swoją propozycję”.

  Co Ci tu polecić skoro przeczytałaś więcej książek ode mnie?
  Najpierw pomyślałam o książkach Alex Kavy, ale czytałaś. Później o książkach Harlana Cobena, ale widzę, że już ktoś poleca. Przeglądam szufladki pamięci poszukując czegoś co może Cię zaskoczyć, ale to bardzo trudne w Twoim przypadku 🙂
  W końcu wybrałam! Iris Johansen „Wszystkie kłamstwa”. Rewelacyjnie napisana książka, trzymająca w napięciu, pełna niespodzianek i zwrotów akcji. Nic w niej nie jest takim jakby mogło się wydawać.
  Książka z 2003 roku, wydawnictwo Muza.
  Wydawać by się mogło, że życie Eve Duncan zajmującej się odtwarzaniem rysów twarzy ofiarom morderstw jest spokojne. Mieszka w domku nad jeziorem, ma szczęśliwą rodzinę, a w pracy zajmuje się tylko czaszkami, więc nie ma mowy o niebezpieczeństwie… Niby tak, ale Eve w tym co robi jest najlepsza, dlatego znana jest także poza granicami swego stanu. Wielu ludzi rozpoznaje jej nazwisko, a niektórym zależy, by znaleziona ofiara nie została zidentyfikowana…

  Reply
 • Ewa 10 lutego 2014 at 13:05

  Zgłaszam się 🙂
  polecam : Łowcy głów – Jo Nesbø.
  Link do mojego bloga : http://skoknaszafe.blogspot.com/ – baner na pasku bocznym.
  e-mail : skok.na.szaf@gmail.com

  Ewa

  Reply
 • martucha180 10 lutego 2014 at 16:06

  Zgłaszam się i ja 🙂
  To ja Tobie polecam kryminał w wersji light „Studnia bez dnia” Katarzyny Enerlich. Rozwiązanie zagadki sprzed wieków kupca Martinusa Teschnera rozgrywa się w uroczych zakątkach Torunia, a przy tym okraszone jest wspomnieniami z Mazur, niezwykłą przyjaźnią głównej bohaterki z kochanką męża oraz z emerytowaną sąsiadką, toruńską przewodniczką. A co ma z tym wspólnego ponowny pochówek Mikołaja Kopernika oraz XIII-wieczna studnia w pracowni rzeźbiarza oraz dlaczego jest to studnia bez dnia, dowiesz się z kart powieści.

  martucha180@tlen.pl
  Banerek tutaj: http://atramentowomi.blogspot.com/p/konkursowo.html

  Reply
 • Marta 11 lutego 2014 at 12:20

  – Zgłaszam się!
  martusiaa1@gmail.com
  – Jestem miłośniczką kryminałów Agaty Christie. Jednak szukając podobnych jej autorstwu polskich pisarzy, natrafiłam na „Grób” Gaji Grzegorzewskiej. Autorka wykreowała historię Julii Dobrowolskiej, która, jako detektyw, musi rozwiązać zagadkę śmierci pewnej młodej dziewczyny. Muszę przyznać, że jest to jedna z moich ulubionych książek z tego gatunku. I polecam Ci ją z całego serce. Nie będziesz się nudzić. Gwarantuję dobrą zabawę!

  Reply
 • Maromira 13 lutego 2014 at 10:32

  Cóż, bloga nie posiadam (znowu). Zatem link do twojego konkursu na moim profilu Google (Maromirus Krassus).
  Co do książki – to dobrze się składa, bo ostatnio przeczytałam bardzo wciągający psychothriller Arno Strobela – znasz, nie znasz? „Istota” to historia o mordercy małych dziewczynek, niejasnościach w śledztwie, bohaterach, których nie da się polubić i nieustannych pytaniach – „Czy to na pewno był on?” Otóż, rzecz dzieje się szesnaście lat po tym, gdy dwaj niemieccy policjanci mimo wątpliwości – przy tym jeden je miał, a drugi cały czas z oślim uporem twierdził, że nie – doprowadzają do skazania psychiatry Lichnera. Otrzymują anonimowy telefon o porwaniu małej dziewczynki. Trop prowadzi do.. Lichnera, który dwa lata wcześniej wyszedł na wolność.

  Osobiście jest wielką fanką Arno Strobela. W Polsce wydano dotychczas dwie jego powieści – „Trakt”, no i właśnie „Istotę”. I o ile „Trakt” bardzo mi się podobał, o tyle „Istota” była jeszcze wspanialsza. Z niecierpliwością czekam, aż Prószyński przetłumaczy cztery inne jego książki.

  Czyta się jednym tchem, fabuła jest porywająca, a co do rozwiązania, no cóż, autor znów zagrał mi na nosie, bo owo rozwiązanie jest zaskakujące.

  e-mail: maromirus@gmail.com

  Reply
 • soulmate 13 lutego 2014 at 23:23

  Zgłaszam się!
  marta_kusz@wp.pl
  http://booksbibbing.blogspot.com/p/konkursy.html

  Kryminały to średnio moja bajka ale co do reszty… polecam „Trzynastą opowieść” Diane Setterfield. Książka zaskakująca, zagadka dla mnie do samego końca była nieodgadniona i naprawdę ogromne wrażenie pozostało i trzyma mnie nadal – a czytałam ją ponad 4 lata temu. Niektóre książki zapominam po kilku miesiącach a tej chyba nie zapomnę nigdy.

  Reply
 • Alicja 14 lutego 2014 at 21:33

  Zgłaszam się! ,,Wołanie kukułki” = moje marzenie ^^
  Cóż.. ciężko jest wybrać jedną najlepszą książkę, ale po dłuższych przemyśleniach, postanowiłam, że polecę Ci thriller ,,Alex” Pierre Lemaitre. Lektura trzyma w napięciu do ostatniej strony. Do końca nie wiemy, kto jest w ,,Alexie” największą ofiarą.. Co chwilę zaskakują nas zwroty wydarzeń, a finalna sytuacja wbija w podłogę. Ten thriller rekomenduje również mój tato, który jest bardzo wybrednym czytelnikiem 🙂
  alkatraz007@o2.pl
  baner oczywiście zaraz wstawię na blogu – http://transfuzjawyobrazen.blogspot.com/

  Reply
 • Polaris 16 lutego 2014 at 00:44

  Zgłaszam się!

  Ostatnio czytałem „Manitou” Grahama Mastertona – nie wiem czy akurat tę jego powieść czytałaś, ale na pewno ten horror dostarczy mocnych wrażeń 🙂

  Baner: http://krotkie-recenzje.blogspot.com/
  E-mail: polaris667@gmail.com

  Reply
 • Agata Adelajda 16 lutego 2014 at 12:12

  Chcę.
  AgataAdelajda@gmail.com

  Polecam Tajemnicę bladego konia Agathy Christie; książka jest klasycznym kryminałem, nieźle ćwiczącym mózg.
  Pozdrawiam:)

  Reply
 • BlackorWhite55 16 lutego 2014 at 15:15

  Zgłaszam się 🙂
  blackorwhite55@wp.pl
  baner na facebooku, gdyż bloga nie mam (mam nadzieję, że się liczy): https://www.facebook.com/photo.php?fbid=133954853441502&set=a.123094341194220.1073741826.123091837861137&type=1&theater

  Książką, którą polecam jest „Zatrute ciasteczko” Alana Bradleya. To powieść detektywistyczna, której główną bohaterką jest jedenastoletnia, urocza dziewczynka kochająca chemię i posiadająca własne laboratorium. Inteligentna Flawia de Luce próbuje znaleźć mordercę mężczyzny, którego ciało znalazła na grządce z ogórkami. Wszystko dzieje się niedługo po II wojnie światowej.

  Reply
 • Pokój Pełen Książek 17 lutego 2014 at 16:47

  Zgłaszam się!
  e-mail: pati1689@gmail.com
  baner na stronie: http://pokojpelenksiazek.blogspot.com/

  Z ręką na sercu i zamkniętymi oczami polecam książki duetu Douglas Preston i Lincoln Child, szczególnie ich boski cykl o agencie Pendergaście! 🙂 Przeczytałam już większość tytułów z cyklu i każdy z nich uważam za równie dobry, dlatego też trudno mi wybrać jeden z nich. Czytam mnóstwo kryminałów i thrillerów, jednak zawsze, kiedy nie mam czasu/ochoty żeby dobrze poszperać w bibliotece, sięgam po książki tych autorów. I jeszcze nigdy się nie zawiodłam – szybka akcja, intrygująca fabuła, trochę magii i ludowych wierzeń, mnóstwo tajemnic, niesamowici bohaterowie, klimatyczne miejsca akcji i ogromna ilość ciekawostek. Przy tym po prostu nie można się nudzić 🙂

  Reply
 • Oczarowana Książkami 17 lutego 2014 at 22:38

  Zgłaszam się! 🙂
  mail: oczarowana.ksiazkami@gmail.com
  banner: http://oczarowanaksiazkami.blogspot.com/

  odpowiedź: Polecam Ci „Dom sióstr” autorstwa Charlotte Link, bo chociaż nie jestem wielbicielką tego typu książek, to ta historia niewiarygodnie mnie wciągnęła. Pewne małżeństwo wyjeżdża na Święta Bożego Narodzenia do wynajętej w Yorkshire posiadłości, aby ratować swój związek. Nie wszystko jednak idzie po ich myśli, ponieważ zaskakuje ich śnieżyca, która odcina ich od świata zewnętrznego. Podczas przeszukiwania domu bohaterka natyka się na notatki jego byłej właścicielki i zaczyna odkrywać jej tajemniczą oraz tragiczną przeszłość. „Dom sióstr” jest powieścią niezwykle zagadkową i bardzo rozbudowaną. Jest to niezwykły thriller psychologiczny, a autorka potrafi zaskakiwać i trzymać w napięciu do ostatniej strony

  Reply

Leave a Comment