Kto się wymienia?

Wszystkie mole książkowe, prędzej bądź później, dopada sytuacja, w której zaczyna brakować na półkach miejsca na nowe książki. Z tego też powodu postanowiłam przejrzeć swoją biblioteczkę i wybrać tytuły, które mogę przeznaczyć na wymianę.
Zakładka z wymianą na mym blogu istnieje już od dłuższego czasu. Jednakże została zaktualizowana o nowe pozycje. Być może ktoś znajdzie coś dla siebie.
Wszystkie zainteresowane osoby odsyłam do zakładki WYMIANA, gdzie znajdziecie dokładne informacje na temat książek przeznaczonych na wymianę.
A już jutro pojawi się na mym blogu nowa recenzja. Także do jutra!

PS. Kto czeka na ten film? Łapki do góry 🙂

 

0Shares

13total visits,1visits today

24 Replies to “Kto się wymienia?”

 1. Mnie właśnie spotkał problem braku miejsca na książki, póki co upycham jedne na drugich, ale wkrótce sprawię sobie nową półkę na ścianie. 🙂 Książkami się nie wymieniam, ale chętnie przejrzę Twoją listę. 😉

 2. W zestawie znalazła się książka, która by mnie interesowała ale jak to ze mną bywa, wysyłka z Niemiec pewnie kosztowałaby mnie prawie tyle co sama książka… Ale przy okazji tego posta zauważyłam coś co chyba trzeba jakoś dopracować – w wersji bloga na telefon w ogóle nie ma zakładek. W standardowych szablonach nie ma problemy by po zakładkach przeskakiwać, u Ciebie niestety nie pojawiają się wcale…

 3. Łapka w górę! Na Warm Bodies czekam od pierwszej zapowiedzi ; )

  Croco,
  czytaj-tu.blogspot.com
  P.S. Wysłałam do Ciebie maila i jeszcze nie odpisałaś. Mogłabyś sprawdzić skrzynkę? Dzięki ; )

 4. Sama także mam kilka książek na zbyciu. Głównie są dość stare, a nawet bardzo, ale jeśli jesteś zainteresowana, to zapraszam na mój profil na lubimyczytac.pl 🙂 Występuję tam pod takim samym nickiem.

 5. Przejrzałam Twoją listę i się zastanowię. Może coś znajdę, zobaczymy 🙂 Póki co podbieram Ci tą „Panią Bovary” 🙂

  A racja, film dobry na jeden wieczór. Pośmiać się pośmiałam, owszem. Ale wybitny to on nie był, wiec trójeczka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *