Konkurs dla moich Czytelników :)

Regulamin i zasady konkursu

 1. Organizatorką konkursu jestem ja, Sylwia Węgielewska autorka bloga „Magiczny Świat Książki i nie tylko”.
 2. Nagrodę stanowi zupełnie nowy egzemplarz powieści „Zacisze Gosi” Katarzyny Michalak.
 3. Konkurs rozpoczyna się z dniem 5 sierpnia 2014 i  zakończy się z końcem miesiąca, tj 31 sierpnia 2014 (zgłoszenia przyjmowane będą do 23:59 tegoż dnia).
 4. Udział w konkursie mogą wziąć osoby posiadające adres w Polsce, na który będzie mogła być wysłana nagroda.
 5. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród wszystkich zgłoszeń, które będą spełniały wszystkie warunki wymienione poniżej, konieczne do zaakceptowania zgłoszenia do konkursu.
 6. Ogłoszenie wyników pojawi się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.
 7. Zwycięzca będzie miał 3 dni na przesłanie na mój adres e-mail: milosniczkaksiazek@onet.pl swoich danych adresowych, dzięki którym możliwa będzie wysyłka nagrody. W tytule proszę wpisać „Konkurs dla moich Czytelników”. W razie nie otrzymania potrzebnych danych zostanie wyłoniona kolejna osoba, do której powędruje nagroda.
 8. Co należy zrobić, aby móc wziąć udział w konkursie / by zgłoszenie było prawidłowe:
 9. w komentarzu należy wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie poprzez zwyczajowe „zgłaszam się”
 10. w komentarzu należy podać swój adres e-mail w celu szybkiego kontaktu w razie wygranej w konkursie
 11. na swoim blogu należy zamieścić baner konkursowy (widoczny poniżej) linkujący do tego postu, po czym należy podać mi link do miejsca, w którym go odnajdę. Osoby nie posiadające bloga mogą umieścić baner z odnośnikiem do tego wpisu na swoim fanpage’u, z tym że należy wówczas podać dokładny odnośnik do zamieszczonej informacji (nie tylko adres główny profilu FB, nie będę przekopywać się przez Wasze tablice w poszukiwaniu konkretnego wpisu)
 12. w komentarzu należy udzielić krótkiej odpowiedzi na proste zadanie:

„Wiedząc, że jestem miłośniczką kryminałów, horrorów i wszelkich innych historii powodujących skoki adrenaliny podczas lektury, poleć mi jeden tytuł, który Twoim zdaniem powinnam przeczytać. Krótko uzasadnij swój wybór.”

Będzie mi miło, ale nie jest to warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w moim konkursie, jeśli dołączycie do moich Czytelników 🙂 Możecie uczynić to na wiele sposobów: polubić stronę FB, profil Google+, zaobserwować na Twitterze bądź Instagramie.

Życzę Wam powodzenia 😀

baner:

5Shares