Info o konkursie :)

Chciałabym Was poinformować, że na blogu malcziki o tutaj trwa konkurs, w którym można wygrać dwie ciekawe książki.
Informację wklejam na moim blogu, gdyż jest to jeden z warunków, aby zwiększyć swoje szanse w losowaniu upatrzonej książki 🙂
A jakież to książki można wygrać? Można wybrać sobie jedną z dwóch zaproponowanych książek…

1. Louise Brown – “Sprzedane” – książka w twardej okładce, przeczytana w stanie bardzo dobrym.


“Książka ukazuje osobiste doświadczenia kobiet zmuszanych do prostytucji – opuszczanie domu rodzinnego, naukę “zawodu” i życie w azjatyckich domach publicznych. Autorka opowiada o nieludzko wykorzystywanych dziewczętach pochodzących z najbiedniejszych grup społecznych, przytacza relacje najbardziej maltretowanych kobiet. Pokazuje także hipokryzję ich klientów i bezwzględność bossów przemysłu związanego z seksem.”

 
2. Sabine Dardenne – “Wybieram życie” – książka nowa.

Autorka książki, obecnie dwudziestojednoletnia dziewczyna, szczegółowo opowiada swoją tragiczną historię – kiedy miała dwanaście lat została porwana i przetrzymywana przez mordercę Marka Dutroux.
Jej poszukiwania trwały osiemdziesiąt dni. Fotografie zaginionej uczennicy w szkolnym mundurku były rozklejone na każdym murze w całej Belgii. Sabine jest jedną z niewielu ofiar „belgijskiego potwora”, które przeżyły. Po latach postanowiła opisać wszystko, co przeżyła, aby wyrzucić to z siebie i aby nigdy więcej nie odpowiadać na trudne pytania, a przede wszystkim po to, by uczulić wymiar sprawiedliwości, często zwalniający pedofilów z odbycia znacznej części kary więzienia, np. za dobre sprawowanie.”
Konkurs trwa do 31 maja do północy. Więcej szczegółów na blogu KLIK
0Shares

4 Replies to “Info o konkursie :)”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *