Zobaczcie, co znalazłam ^^

Oficyna wydawnicza RW2010 niedawno obchodziła pierwsze urodziny. Z tej też okazji przygotowali dla czytelników nie lada prezent! Sami przeczytajcie:

„MEGA PREMIERA!

Dziś – premiera naprawdę wyjątkowa. Antologia najlepszych opowiadań, jakie w mijającym już powoli, 2012 roku, ukazały się w naszym serwisie. 29 tekstów, piętnastu Autorów, plus fragment pracy naukowej o rynku ebooków i nasze własne, drobne podsumowanie mijającego roku.

Ponad siedemset (tak – SIEDEMSET) stron – wszystko dla Was, drodzy Czytelnicy, z podziękowaniami za mijający pierwszy rok naszej działalności.Bo, Kochani, rok temu, 6 grudnia 2011 roku, zadebiutowaliśmy jako Oficyna wydawnicza RW2010, umieszczając w ogólnopolskiej dystrybucji pierwsze wydane przez nas ebooki.

Niniejsza antologia jest 44 tytułem wydanym przez nas w ciągu 365 dni. I jest całkowicie ZA DARMO!!!

Zapraszamy do pobierania, komentowania i lajkowania. I do udostępniania wśród Znajomych – jeśli uznacie, że rzecz warta jest szerszej widowni… Czy też raczej – „czytowni” 😉

http://www.rw2010.pl/go.live.php/PL-H6/przegladaj/SNTgw/rok-2012-antologia.html?title=Rok+2012.+Antologia

Patronat medialny nad publikacją:
Imperium Kobiet
Duże Ka
Po Przecinku
Nowe Czytanie
Papierowy Pies
Portal Pisarski”


Można pobierać kliknąwszy powyższy link, bądź kliknąć na okładkę, która przeniesie Was do odpowiedniej podstrony 🙂 Ja już sobie ściągnęłam. Mimo, że nie do końca przepadam za antologiami, to jednak nie potrafiłam przejść obojętnie obok 🙂 A wy? 🙂 Ściągniecie sobie? 🙂

0Shares