Zapowiedź: „Zaginiona siostra” – Tracy Buchanan

„Urzekła mnie ta opowieść.
Trzyma w napięciu, wzrusza do łez, wspaniała. Polecam!”
– Kerry Fisher, autorka bestsellerowej „Posłusznej żony” –

Jak daleko się posuniesz, aby odnaleźć rodzinę? Komu zaufasz, gdy zawiodła cię najważniejsza osoba w twoim życiu?
Becky podnosi słuchawkę telefonu i po drugiej stronie słyszy bardzo słaby głos. W jednej sekundzie dociera do niej jednak, z kim rozmawia.

To matka, Selma. Nie kontaktowały się ze sobą od lat, a teraz tej kobiecie, która porzuciła ją i jej ojca dla innego mężczyzny, niezależności oraz kariery pisarskiej, pozostało zaledwie kilka dni życia. I coś ważnego chce przekazać córce:

Miałam drugie dziecko, z Idrisem.

Dwie kobiety, dwadzieścia lat milczenia i próba dotarcia do prawdy, która wstrząśnie światem Becky. Od tej pory jej życie nie będzie już takie samo.

Poruszająca opowieść o rodzinnym dramacie, tajemnicach, kłamstwach i trudnych kobiecych wyborach. Czytelniczki Kerry Fisher odnajdą w niej swój ulubiony świat.

Tracy Buchanan – bestsellerowa brytyjska autorka powieści obyczajowych. Jej książki zajmują pierwsze miejsca na liście najlepiej sprzedających się tytułów w księgarni Kindle. Wcześniej dużo podróżowała, pracując jako redaktorka magazynu podróżniczego. Od dzieciństwa i rodzinnych wakacji na południowym wybrzeżu Wysp Brytyjskich zawsze fascynowało ją morze. Dziś dostarcza jej pisarskiej inspiracji. Tracy mieszka w Buckinghamshire z mężem, córką i psem Bronte. Uwielbia spędzać czas na pisaniu i prokrastynacji na Facebooku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat książek Tracy, zapisz się na newsletter pod adresem http://www.tracy-buchanan.com i dołącz do ekskluzywnej grupy na Facebooku, którą autorka założyła razem z Kerry Fisher i Kelly Rimmer: www.facebook.com/groups/TheReadingSnug .

● Tracy Buchanan ● Zaginiona siostra
● przeł. Agnieszka Sobolewska
● Wydawnictwo Literackie ● 30 czerwca

 

0Shares