Zapowiedź: „TY kochasz mnie” – Caroline Kepnes

WCIĄGAJĄCA PODRÓŻ DO ŚRODKA
POKRĘCONEGO UMYSŁU
JOE GOLDBERGA

Joe miał dosyć zgiełku miast, pozerów i dość Love. Przeniósł się bliżej natury, na przytulną wyspę w północno-zachodniej części Stanów. Zatrudnia się w miejscowej bibliotece i tam spotyka JĄ: Mary Kay DiMarco.

Obiecuje sobie, że nie będzie się wtrącał w jej sprawy, nie pozwoli się opętać. Zdobędzie kobietę w klasyczny sposób: podając pomocną dłoń i podsuwając ramię, na którym będzie mogła się wypłakać. Z czasem zbliżą się do siebie, zaleczą rany i będą mogli żyć długo i szczęśliwie. Sęk w tym, że Mary Kay ma już własne życie. Jest matką. Jest przyjaciółką. Jest… zajęta.

Prawdziwa miłość może zwyciężyć tylko wtedy, gdy obie strony zrobią dla niej miejsce. Joe jest gotowy. Czy Mary Kayeda im szansę?

Na podstawie powieści Netflix nakręcił znakomity serial.

„Jestem zachwycona. Uwielbiam ten ostry jak żyleta, bezwzględnie uzależniający język, jakim posługuje się Kepnes. Do tego czarny humor jak z przyprawiających o gęsią skórkę czeluści internetu. Joe powrócił w wielkim stylu i tym razem to już musi być prawdziwa miłość.” – Catherine Steadman, autorka thrillera Pod wodą

„Bezkompromisowa wiwisekcja nadętego zadufania, którą Kepnes przeprowadza na kartach powieści, sprawia, że piętnujący zły gust swoich rywali i ofiar Joe jawi się jako bardziej świadomy kulturowo Dexter albo może Hannibal w bardziej romantycznej i dowcipnej odsłonie.” – Literary Hub

Premiera: 13 października 2021, wyd. W.A.B.

 

0Shares