Zapowiedź: „Twój dziewczyński przewodnik po dorastaniu” Sophie Elkan

Twój dziewczyński przewodnik po dorastaniu autorstwa Sophie Elkan oraz Laury Chaisty i dr Maddy Podichetty, z ilustracjami Flo Perry
#girlpower #thegirlgang #girlempowerment #yougogirl

O zmieniającym się ciele, okresie, relacjach, seksie, życiu w sieci – poradnik dla was wszystkich, dziewczyny. I dla kobiet, którymi się staniecie.

To napawający optymizmem, oswajający zmiany, napisany z dużą wrażliwością, przystępny i zabawny dziewczyński przewodnik po dorastaniu. Do przeczytania w całości lub podczytywania po trochu.

Martwisz się dorastaniem? Nie panikuj! Ta książka jest dla ciebie. Zawiera mnóstwo ważnych faktów, które dotyczą każdego aspektu dojrzewania (jest też rozdział o chłopakach!), rady psychoterapeutki i lekarki, a także pytania i opowieści dziewczyn przechodzących przez to samo co ty. Towarzyszą temu wszystkiemu dowcipne i urocze ilustracje Flo Perry. Jest tu również mnóstwo miejsca dla ciebie – możesz naskrobać jakiś rysunek, spisać myśli czy refleksje.
To twoja książka.

Dojrzewanie to nie walka o przetrwanie, może być świetnie! Dziewczyński przewodnik pokaże ci: jak poradzić sobie z miesiączką, z pryszczami, z momentami zwątpienia w siebie, z cyberprzemocą, z denerwującą rodziną czy kumpelą, ale też jak rozpoznać własne emocje czy zorientować się, o co chodzi w związkach, seksie i seksualności. Silniejsza stawisz czoła światu.

Premiera: 3 kwiecień 2019, wyd. Insignis

Zainteresowani? 🙂

 

 

0Shares