Zapowiedź: „The Kissing Booth 2. Na odległość” – Beth Reekles

„Kissing Booth. Na odległość” – dalszy ciąg niezwykłej historii Elle i Noah już wkrótce w księgarniach

„Jestem niesamowicie podekscytowania wydaniem kontynuacji The Kissing Booth, i to po tak długim czasie. Wiem, że wielu z Was czekało na ten tom z utęsknieniem” – oto Beth Reekles, autorka „The Kissing Booth” oraz „Domku przy plaży”. Kto jest ciekaw dalszych losów trójki przyjaciół, których znamy również z mającego rzeszę fanów filmu Netflixa?

Wydawałoby się, że w życiu Elle, Noah i Lee wreszcie zacznie się układać – między nimi nie będzie już niedomówień ani tajemnic. Lee tworzy szczęśliwy związek z Rachel, a Elle i Noah nie muszę się dłużej ukrywać. Lecz gdy Noah wyjeżdża na studia na prestiżowy Harvard, związek na odległość okazuje się dużo trudniejszy, niż mogłoby się wydawać. Lee, przyjaciel Elle od zawsze, niespodziewanie musi zderzyć się z legendą brata, a do tego poświęca więcej czasu swojej dziewczynie niż starej kumpelce. Tymczasem w szkole pojawia się nowy uczeń – miły, uroczy i trudno się dziwić, że można go polubić od pierwszego wejrzenia.

Filmowa adaptacja nowych przygód Elle również na Netfliksie!

Premiera książki ukazującej się nakładem wydawnictwa Insignis już wkrótce. Smaku z pewnością dodaje fakt, że po świetnie przyjętym filmie Netfliksa, opartym o pierwszą książkę Beth Reekles, za chwilę poznamy dokładną datę premiery drugiego filmu bazującego właśnie na „Kissing Booth. Na odległość”.

Beth Reekles w wieku piętnastu lat napisała „The Kissing Booth”, którego kolejne rozdziały zaczęła umieszczać na Wattpadzie – platformie do publikowania własnej twórczości literackiej – gdzie jej dzieło zostało przeczytane ponad 19 milionów razy. Dziś Beth pracuje w branży IT, ma ukończone studia na Uniwersytecie w Exeter ze stopniem naukowym z fizyki, a w dorobku pisarskim – cztery książki. Beth nie tylko pisze ekscytujące nowe opowieści, lecz także regularnie zamieszcza wpisy na swoim blogu, dzieląc się przemyśleniami na temat pisania oraz życia dwudziestokilkulatki. Była nominowana do szeregu nagród, a tygodnik „Time” wymienił ją wśród szesnastu najbardziej wpływowych nastolatków 2013 roku, a rok później w „The Timesie” znalazła się na szóstym miejscu listy „Top 20 under 25”.

Premiera: kwiecień 2020, wyd. Insignis

Zamów książkę już dziś

0Shares