Zapowiedź: „Sowa z Askiru” – Richard Schwartz

20 października do księgarń trafi wyczekiwany przez czytelników oraz fanów twórczości Richarda Schwartza kolejny tom barwnej sagi Tajemnica Askiru – „Sowa z Askiru”. Richard Schwartz od pierwszego tomu serii podbił serca polskich czytelników i z każdym tomem jego popularność rośnie. Tym razem nie trzeba znać poprzednich tomów: „Sowa z Askiru” jest zamkniętą w sobie, porywającą opowieścią pełną magii, przygód i tajemnic, przyprawioną szczyptą humoru. A ci, którzy znają już uniwersum Askiru, zobaczą Królewskie Miasto od zupełnie nowej, fascynującej strony!

Zabójcza magia w mrocznym Askirze.

W porcie starego, szacownego miasta Askiru zostaje znaleziony bestialsko zamordowany człowiek. Był kamerdynerem i właściwie nie powinien zapuszczać się w te podejrzane okolice. Sprawę jego śmierci ma wyjaśnić porucznik sztabowy Santer, a wraz z nim maestra Desina, pierwsza od wielu wieków magini i legendarna sowa, posiadająca dar widzenia wydarzeń z przeszłości. To, co wydarzyło się tamtej nocy w porcie, oznacza wielkie niebezpieczeństwo dla całego Askiru: ukryty wróg włada czarną magią, przeciwko której wszelkie narzędzia i środki, jakimi dysponuje Desina, niewiele mogą zdziałać.

Richard Schwartz to pseudonim urodzonego w 1958 roku we Frankfurcie pisarza. Autor ma dyplom z elektrotechniki i informatyki, ukończył szkolenie mechanika samolotowego. To prawdziwy człowiek orkiestra. Pracował na stacji benzynowej, jako kierowca na poczcie, był programistą, a także restaurował samochody oraz motocykle. Obecnie w pełni poświęca się fantastycznym światom, które w nocy przenosi na papier. Saga „Tajemnica Askiru” jest jedną z najlepszych i najpopularniejszych niemieckojęzycznych serii z gatunku fantasy.


 

Tytuł: Sowa z Askiru
Autor: Richard Schwartz
Wydawnictwo: Initium
Rok wydania: 20/10/2022
Seria/Cykl: Tajemnica Askiru
Oprawa: miękka
Liczba stron: 760
ISBN: 978-83-66328-98-3
Gatunek: fantastyka

Pamiętaj: #czytajlegalnie !
⏬ książkę kupisz np. tu ⏬


0Shares