Zapowiedź – „Morza szept”

morza-szept-logomorza-szept-okładkaUwielbiam książki z gatunku fantastyki. Co kilka dni przeglądam strony ulubionych wydawnictw w poszukiwaniu tytułów, które pojawią się w najbliższym czasie. I takim też sposobem znalazłam się na stronie Wydawnictwa Dreams, gdzie pojawiła się informacja o zbliżającej się premierze książki pt. „Morza szept”. Będzie to pierwsza część trylogii – morskiej trylogii, po którą z wielką chęcią sama sięgnę. Pozwólcie, że przytoczę Wam tu krótki opis książki:

– Kiedy cię widzę, chcę być przy tobie – zaczął powoli. – A kiedy jestem przy tobie, chcę cię dotykać.
Słuchałam jego słów i zatapiałam się w jego spojrzeniu. Gdyby zechciał, z miejsca mógłby mnie zamordować. Z pewnością bym się nie broniła.
– A kiedy cię dotykam, Elodie…
Jego głos wnikał w moje uszy, w moją pierś i brzuch. Wypełniał mnie od czubków palców aż po głowę, czułam, jakby mnie ktoś głaskał od środka.
Jako morska istota pewnego dnia przed Elodie pojawia się Gordian. Tajemniczy. Magiczny. Oszałamiający. Odtąd nie może przestać o nim myśleć, o jego turkusowo-zielonym spojrzeniu, jego dłoniach, które dotykają jej z zaciekawieniem. I zaczyna się domyślać, jakie tajemnice rzeczywiście kryje w sobie ocean i jak bardzo jej osobiste przeznaczenie jest związane z mrocznymi legendami Wysp Normandzkich.

Upojna saga miłosna z zapierającym dech w piersi krajobrazem wybrzeża wyspy Guernsey w tle – wstęp do porywającej morskiej trylogii. 

Premiera książki przewidziana jest na 12 lipca, czyli już za 4 dni! Kto z Was sięgnie po tę książkę? 🙂

0Shares