Zapowiedź: „Letarg” – Kamil Piechura – PATRONAT

18 marca nakładem wydawnictwa Initium do księgarń trafi „Letarg” Kamila Piechury – hipnotyzujący i zupełnie nieprzewidywalny thriller psychologiczny, który swym zakończeniem zaskoczy nawet najbardziej oczytanych fanów literatury.

Adam Lanke wiedzie ustabilizowane życie u boku kochającej żony i dwójki dzieci. Spokój rodziny zostaje jednak zburzony podczas sobotniego wyjazdu na zakupy. To miał być zwyczajny dzień, zwyczajne popołudnie… Nic nie zapowiadało dramatu. Echo wystrzału rozchodzące się po galerii handlowej stanowi jedynie początek makabrycznych wydarzeń, które wciągną Adama Lankego i jego bliskich w otchłań tragedii, a z czasem i nieludzkiego obłędu.
Wstrząsająca historia, nietuzinkowi bohaterowie, oniryczny klimat. Kamil Piechura w wyrafinowany sposób zaprasza czytelnika do mrocznego świata, gdzie nikomu nie można ufać, a zwłaszcza samemu sobie i własnym zmysłom. Hipnotyzujący, zupełnie nieprzewidywalny „Letarg” wciągnie czytelnika w odmęty szaleństwa. Szaleństwa, od którego nie ma ucieczki…

„Porywający thriller psychologiczny, który zostawia czytelnika z pytaniem: co jest iluzją i szaleństwem, a co rzeczywistością. Hipnotyzuje, wciąga i uzależnia!”
– Nikodem Maraszkiewicz, Magazyn Dobre Książki –

Kamil Piechura, ur. 1998 w Limanowej – specjalista w branży IT, absolwent Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Wielbiciel gatunków thriller i horror – w szczególności tych narodzonych z rąk amerykańskich autorów. Kunszt Stephena Kinga i surowość warsztatu Jacka Ketchuma zainspirowała go do napisania debiutanckiej powieści pt. “Letarg”. W chwilach wolnych od pracy i pisania szkoli naukę gry na gitarze oraz zaczytuje się w nowościach na rynku literackim.

Mam przyjemność patronować medialnie „Letargowi”, dlatego już teraz gorąco zachęcam was do sięgnięcia po ten tytuł. I nie, nie robię tego z obowiązku, gdyż jest to mój patronat, a dlatego, iż jestem przekonana, że powieść ta będzie satysfakcjonującą lekturą dla wielu z was. Zawsze staram się polecać wam książki, które mogą się spodobać, nie rozczarowują i które sprawiają, że nabiera się ochoty na kolejne dzieła danego autora. „Lichwiarz” jest właśnie tego typu powieścią.


 

Tytuł: Letarg
Autor: Kamil Piechura
Wydawnictwo: Initium
Rok wydania: 18/03/2022
Gatunek: thriller
Oprawa: miękka
Liczba stron: 296
ISBN: 978-83-66328-77-8

Pamiętaj: #czytajlegalnie !


0Shares