Zapowiedź: „Krótka historia jednego zdjęcia” – Jakub Kuza

Już 10 maja na rynku ukaże się książka, w której znajdziecie ponad 130 najciekawszych historii i zdjęć z niezwykłego fanpage’a KRÓTKA HISTORIA JEDNEGO ZDJĘCIA – jednej z najbardziej inspirujących stron na Facebooku, którą śledzi i komentuje 100 000 osób. Wystarczy zajrzeć na dowolnie wybraną stronę, by zgłębić tajemnicę i historię zdjęć, które poruszyły tłumy.

Zajrzyjcie na dowolną stronę książki i poznajcie nie tylko niesamowite zdjęcia, ale także nieznane historie, jakie się za nimi kryją!

FOTOGRAFIE, KTÓRE SKRYWAJĄ NIEZWYKŁE FAKTY I HISTORIE, KTÓRE ZMIENIŁY ŚWIAT!

„Krótka historia jednego zdjęcia” to fascynująca podróż w głąb opowieści o najbardziej znanych fotografiach w dziejach. Każde zdjęcie ma swoją unikalną i niepowtarzalną historię, podobnie jak ich bohaterowie. Mniej lub bardziej znane wydarzenia, które zachwycały, smuciły lub rozbawiały cały świat. Zajrzeć można na drugi czy nawet trzeci plan po to, aby odkryć, że fotograf uwiecznił osobę, która zmieniła świat.

Zdjęcie z okładki, rozbawiony tłum nowojorskich gapiów, świetnie się bawią podczas, gdy na gzymsie wieżowca, w który się wpatrują stoi samobójca.

Słynne zdjęcie marynarza całującego pielęgniarkę w dniu zakończenia wojny. Fotografia stała się kultowa, po latach zostało uznane za symbol molestowania kobiet.

To książka dla ciekawych świata, którzy chcą zobaczyć więcej, niż widać na pierwszy rzut oka.

0Shares