Zapowiedź: „Jezioro ciszy” Anne Bishop

Anne Bishop wraca do świata Innych – bestselerowej serii docenionej przez „The New York Times”!

W ramach ugody rozwodowej Vicki DeVine przejmuje stary ośrodek nad Jeziorem Ciszy w miasteczku, które nie jest kontrolowane przez ludzi. Miejsca takie jak Sprężynowo nie są oddzielone od terenów Innych − dominujących drapieżników, które rządzą większością lądu i wszystkimi akwenami na świecie. A kiedy nie ma granic, nigdy nie wiadomo, co cię obserwuje…

Vicki ma nadzieję na rozpoczęcie nowego życia, jednak gdy Aggie Wrona – jej zmiennokształtna lokatorka – znajduje martwego człowieka, zaczynają się problemy. Śledczy chcą zrzucić na Vicki winę za śmierć mężczyzny, chociaż dowody jednoznacznie wskazują na to, że zabiła go siła inna niż ludzka. Czy Vicki i jej przyjaciele znajdą odpowiedzi na nawarstwiające się pytania? Jedno jest pewne − aby przeżyć, będą musieli poświęcić wszystko, co mają.

Na terytorium kontrolowanym przez Innych – wampiry, zmiennokształtnych i jeszcze bardziej śmiercionośne istoty paranormalne – ludzkie prawa nie obowiązują. I ludzie nigdy, przenigdy nie powinni o tym zapominać…

„Jezioro ciszy” Anne Bishop to niezależna powieść ze świata „Innych” – nie wymaga znajomości poprzednich części cyklu.

♥ Recenzje ♥

„Uwielbiam, uwielbiam Jezioro Ciszy. Wszystko, co napisze Anne Bishop, trafia na moją półkę z książkami”. – – Patricia Briggs, „The New York Times”

„Książki Anne Bishop w sposób niespotykany łączą humor i dreszcz grozy. Jej świat jest zdumiewająco oryginalny” – – Charlaine Harris, „The New York Times”

„Jezioro ciszy” Anne Bishop wydawnictwa Initium trafi do księgarń 18 września 2019 r.

JEZIORO CISZY – FRAGMENT


W serii „Inni” ukazały się następujące powieści:

„Pisane szkarłatem” „Morderstwo wron”„Srebrzyste wizje”„Naznaczona”„Zapisane w kartach”

Inne powieści Autorki:

„Filary Świata”


0Shares