Zapowiedź interesującej książki!!9 maja 2012r na naszym rynku pojawi się najnowsza książka autorstwa Julianny Baggott
„Nowa ziemia”
 
Opis:
 
„Świat po wielkich eksplozjach. Szesnastoletnia Pressia mieszka w gruzach z innymi zmutowanymi, którzy ocaleli po Wybuchu. Partridge wychował się w sterylnej Kopule pośród nielicznych Czystych. Oboje uciekają. Pressia – przed poborem do militarnej organizacji, Partridge – przed ojcem tyranem. Ich spotkanie zmieni bieg historii Nowej Ziemi…”


Kilka słów o autorce:
Julianna Baggott, ceniona przez krytykę autorka bestsellerów, pisząca również pod literackimi pseudonimami Bridget Asher i N.E. Bode, opublikowała siedemnaście książek , w tym powieści dla dorosłych i dla młodszych czytelników oraz zbiory poezji. Jej utwory pojawiały się w „New York Timesie”, „Washinton Post”, „Boston Globe”, „Best American Poetry”, „Best Creative Nonfiction”, „Real Simple” i na NPR.org, a także były czytane w programach stacji radiowej NPR: Talk of the Nation i Here and Now. Powieści Julianny Baggott były rekomendowane jako lektury na lato przez magazyn „People” i wybierane jako książki tygodnia przez „Washington Post”; trafiały do wyborów Booksense i Klubu Książki „Boston Herald”, oraz na listę najlepszych książek roku magazynu „Kirkus”. Jej powieści ukazały się w ponad pięćdziesięciu zagranicznych wydawnictwach. Julianna Baggott jest profesorem na Wydziale Pisania Kreatywnego Uniwersytetu Stanowego Florydy i założycielką organizacji non profit Kids in Need – Books in Deed.
 
Znani o książce:
„… przepiękne… zwala z nóg.”
Justin Cronin, autor bestselleru „New York Times” – „The Passage”
 
„… niesamowite… ważna książka… jedno z najlepszych piór.”
Robert Olen Butler, zdobywca Pulitzera
„…nie da się przestać tego czytać… „Nowa Ziemia” pokazuje cholernie prawdziwą apokalipsę”
Daniel H. Wilson, autor bestselleru „New York Times – „Robopocalypse”
 
„…szokujące i uzależniające… zapierające dech w piersiach; przeczytałam „Nową Ziemię” jednym ciągiem. Nie dało się inaczej.”
Danielle Trussoni, autor bestselleru „New York Times” – „Angelology”
 
„…oszałamiające… pełne wspaniałej dziwaczności, czułości i niesamowitego suspensu.”
Aimee Bender, autor bestselleru „New York Times” – „The Particular Sadness of Lemon Cake”
 
„Postapokaliptyczna jazda na całego…”
Steven Schneider, producent Paranormal Activity franchise
„Oryginalne, mistrzowskie pisarstwo… powalające, niepokojące, wzruszające…”
Jeff Vandermeer, zdobywca World Fantasy Award,
 autor bestsellerowego „City of Saints and Madmen”
 
 
Dzięki uprzejmości portalu nakanapie.pl oraz wydawnictwu EGMONT w dniu dzisiejszym otrzymałam do recenzji egzemplarz przedpremierowy książki „Nowa Ziemia” Julianny Baggott.
Zatem moi drodzy w najbliższych dniach możecie spodziewać się na moim blogu recenzji w/w książki, na którą zapraszam wszystkich zainteresowanych 🙂
0Shares