Zapowiedź: „Gallant” – V.E. Schwab

Odkryj wszystkie sekrety Gallanta!

Olivia Prior dorastała w szkole dla dziewcząt, nie wiedząc nic o swojej rodzinie i pochodzeniu. Posiada tylko jedną rzecz związaną z jej przeszłością: to dziennik z zapiskami swojej matki.

Pewnego dnia Olivia otrzymuje list zapraszający ją do powrotu do domu — do Gallanta. Informacja o tym, że nie jest na świecie sama i posiada rodzinę, wydaje się spełnieniem marzeń. Kiedy jednak przybywa na miejsce, okazuje się, że nikt tam na nią nie czeka. Jednak Olivia nie zamierza opuścić Gallanta, w którym zaczyna czuć się jak w domu. Nie ma znaczenia, że jej kuzyn Matthew jest do niej wrogo nastawiony, czy też to, że dziewczyna zaczyna widzieć martwiaki nawiedzające korytarze posiadłości.

Olivia wie, że Gallant skrywa wiele tajemnic i jest zdeterminowana, by je odkryć. Gdy w murze ogradzającym posiadłość znajduje drzwi, trafia do miejsca, które wygląda zupełnie jak Gallant. Ale to tylko pozory. Dom po drugiej stronie muru jest ruiną, martwiaki są tam silniejsze, a wszystkim włada tajemniczy pan domu. Czy wśród cieni utkanych z przeszłości dziewczyna odnajdzie prawdę i dowie się, kim był jej ojciec?

Marzeniem Olivii od zawsze było gdzieś przynależeć.
Czy zatem opowie się po stronie swojej rodziny,
chroniąc świat przed Panem Domu, czy też stanie u jego boku
na wieczność?


 

Tytuł: Gallant
Autor: Victoria Schwab
Tytuł oryginalny: Gallant
Tłumaczenie: Maciej Studencki
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Rok wydania: 28/09/2022
Oprawa: miękka
Liczba stron:
ISBN: 9788367054843

 

Pamiętaj: #czytajlegalnie !
⏬ książkę kupisz np. tu ⏬


0Shares