Zapowiedź: „Filary Świata” – Anne Bishop

Anne Bishop powraca z nową powieścią. 14 stycznia nakładem wydawnictwa Initium, w tłumaczeniu Marty Weroniki Najman do księgarń trafi pierwszy tom trylogii „Tir Alainn” pt. Filary Świata.

O książce:

Ari, najmłodsza z wielopokoleniowego rodu czarownic, przeczuwa nadchodzące zmiany – zmiany na gorsze. Od wieków jej poprzedniczki opiekowały się Starymi Miejscami, dbając o to, by ziemie te pozostawały bezpieczne i płodne. Ale wraz z nadejściem Letniego Księżyca nastroje wśród jej sąsiadów stają się coraz bardziej napięte. Ari nie jest już bezpieczna.Fae od dłuższego czasu ignorowali zmiany zachodzące w świecie śmiertelników, a do cienistego świata podróżowali jedynie po chwile dobrej zabawy. Tymczasem drogi powoli zaczynają znikać, skazując klany Fae na izolację i samotność.Choć światy duchowy i naturalny kiedyś pozostawały ze sobą w harmonii, dziś do uszu zarówno Fae, jak i śmiertelników, docierają akordy, które nie chcą ze sobą współbrzmieć. A kiedy przez miasto przetoczą się pomruki polowań na czarownice, niektórzy zaczną się zastanawiać, czy te dziwne znaki nie są przypadkiem różnymi nutami tej samej melodii.
Jedyna wskazówka, która ich wszystkich prowadzi, to niejasna wzmianka o Filarach Świata… 

 

Kto z Was sięgnie po tę powieść? 😀 Czytaliście inne dzieła Bishop? Ja póki co mam za sobą całą serię „Inni”, którą po prostu uwielbiam i którą – jeśli do tej pory jej nie czytaliście – gorąco wam polecam 🙂

1Shares