Zapowiedź: „Czarny świt” – Urszula Kusz-Neumann

💥💥 Do grona autorów INITIUM dołączyła wyjątkowo utalentowana Urszula Kusz-Neumann! Jej thriller pt. „Czarny świt” ukaże się już 17 stycznia. To pełen napięcia, tajemnic i rodzinnych dramatów thriller, w którym każde kłamstwo i każda decyzja z przeszłości mają swoje konsekwencje w teraźniejszości, a wewnętrzne demony mogą zniszczyć to, co najważniejsze.

👉 „Czarny świt” to iście zabójcza i brawurowo opowiedziana historia o przeszłości, która prędzej czy później zapuka do twoich drzwi. Polecam! Małgorzata Oliwia Sobczak

🖊 W lutową noc 2007 roku spokojna wieś Uboże staje się sceną brutalnego morderstwa. Młoda kobieta, z kartką zapisaną wersetami z hymnu sybiraków w dłoni, zostaje znaleziona martwa pod domem komisarza Rafała Hanzy i jego siostry Wiktorii. Skonfliktowane rodzeństwo, zmuszone do współpracy, wraca do miejsca, które skrywa mroczne sekrety.

📜 Wciągnięci w śledztwo przez miejscowego komendanta Witolda Balickiego, Rafał i Wiktoria odkrywają, że klucz do rozwiązania zagadki tkwi w wydarzeniach z czasów deportacji ich rodziców na Wschód. Rodzinne tajemnice zaczynają wychodzić na jaw, a przeszłość zdaje się jeszcze bardziej przerażająca niż obecne wydarzenia.


0Shares