Z ostatniej chwili… donoszę, że…

… będzie zapowiedź 😉 Zbliża się bowiem COŚ na co czekam od momentu, kiedy od wortalu webook.pl otrzymałam do recenzji książkę nijakiego Andrieja Diakowa: Uniwersum Metro 2033: Do światła”. [recenzja]. Myślałam, że na kontynuację tej historii opisanej przez autora będzie mi dane długo czekać, a tu taka niespodzianka! Premiera już 7 listopada!! Przeczytajcie sami: 
 
„Z przyjemnością ogłaszamy zbliżającą się wielkimi krokami premierę kolejnej powieści z serii Uniwersum Metro 2033. Jesienią ukaże się drugi tom trylogii Andrieja Diakowa zatytułowany „W mrok”. Autor opowiada dalsze losy stalkera Tarana i jego wychowanka Gleba.
Przed premierą opublikujemy fragmenty książki, tradycyjnie również w postaci audio. Będą im towarzyszyły konkursy, w których zwycięzców obdarujemy oryginalnymi gadżetami Uniwersum Metro 2033.
Na zaproszenie wydawnictwa Insignis Media przyjedzie do Polski Andriej Diakow, autor obu tegorocznych premierowych książek w serii Uniwersum Metro 2033: „Do światła” i „W mrok”. Weźmie on udział, jako gość specjalny, w festiwalu fantastyki Falkon 2012 w Lublinie. Będzie to okazja dla wszystkich czytelników by spotkać autora i z nim porozmawiać. Więcej szczegółów opublikujemy wkrótce.
„W mrok”
Na oczach załogi pływającej platformy wiertniczej Babel mieszkańcy Moszcznego giną w ogniu eksplozji nuklearnej. W jednej chwili znikają ludzie, budynki i nadzieje na lepszą przyszłość. Kto podniósł rękę na pokojową społeczność wyspy? Podejrzenie pada na mieszkańców petersburskiego metra. Śledztwo w tej sprawie spoczywa na barkach stalkera Tarana. Sytuacja komplikuje się, gdy niespodziewanie znika jego przybrany syn Gleb. Mnożą się pytania, a droga do prawdy jest pełna trudności. Odpowiedzi są bowiem ukryte w mroku – na samym dnie ludzkiej duszy.”
 
Osobiście nie mogę się już doczekać. A wiecie czemu? Raz, że w końcu poznam dalsze losy Tarana i Glena. Dwa – że będę miała okazję przeczytać i zrecenzować tę książkę przed premierą ^^ Dlatego teraz pozostaje mi już tylko czekać 🙂 Kto czeka ze mną????

PS. Jutro na blogu nowa recenzja 🙂 Już napisana, czeka tylko na opublikowanie 🙂
0Shares