WYNIKI WYGRYWAJKI !!!

Dziś mamy 21 czerwca, a zatem nadszedł ten moment, aby ogłosić, do kogo powędruje książeczka, która była do wygrania w mojej wygrywajce.
W tym miejscu chciałabym jeszcze podziękować wszystkim osobom, które wyraziły chęć wzięcia udziału, a także tym, które mimo iż udziału nie brały, to i tak zamieściły u siebie na blogach informacje o możliwej wygranej, żeby dać możliwość innym dowiedzieć się, że na moim blogu trwa wygrywajka.

Wpierw jednak formalności 🙂
Do wygrywajki zgłosiło się 37 osób. Zasady wygrywajki były jasne i pogrubioną czcionką było wypisane, co należy zrobić, aby zgłoszenie zostało zakwalifikowane do losowania. Niestety zmuszona byłam nie dopuścić jednej osoby do losowania, gdyż nie dopełniła zgłoszenia. Zatem do losowania dopuściłam 36 osób 🙂 Tym razem skorzystałam z bardzo fajnego programu do losowania, który udało mi się ostatnimi czasy dorwać w sieci, dzięki temu mogłam wpisać wszystkie nicki uczestników, a następnie po prostu wylosować jedną osobę…
Ale nie przedłużając… bo i tak zapewne tego nie czytacie, tylko obniżacie notkę niżej, byle zobaczyć, na kogo padło tym razem 😛

Ruda !!
 
Dziękuję wszystkim osobom, które się zgłosiły 🙂 Niestety wygrać mogła tylko jedna osoba – twarde zasady ;]
Ruda – za moment wyślę na Twój e-mail, który pozostawiłaś w zgłoszeniu wiadomość o wygranej. Zgodnie z zasadami będę czekała 3 dni na dane do wysyłki. Jeśli ich nie otrzymam – ponawiamy losowanie.
A póki co – miłego dnia wszystkim życzę – choć u mnie znów pada… pierwszy dzień lata…

 

0Shares