Wymarzony prezent dla każdego fana Fortnite

Już niedługo Mikołajki. Wielkimi krokami zbliża się też Boże Narodzenie. Coraz więcej osób zastanawia się nad prezentami dla dzieci – czy to swoich własnych, kogoś z rodziny, czy też bliskich przyjaciół. Będąc osobą, która od najmłodszych lat kocha książki, uważam, że stanowią one najlepszy prezent, czy to do mikołajowego buta, czy też pod choinkę. Dlatego też dziś chciałabym Wam pokazać kilka książek, które idealnie nadają się na tę okazję. Ale jest jeden mały haczyk… Będą to pozycje jedynie dla tych, którzy grają już bądź też dopiero zamierzają zacząć swą przygodę z grą Fortnite. 

A o jakich konkretnie książkach mowa? Otóż o niedawno wydanych nakładem wydawnictwa Insignis pozycjach zatytułowanych:

  • „Oficjalny przewodnik Fortnite. Królewska szafka. Encyklopedia obrazkowa”
  • „Oficjalny przewodnik Fortnite. Stroje 2. Edycja Kolekcjonerska”
  • „Oficjalny przewodnik Fortnite. Jak rysować 2”
  • „Fortnite. Oficjalny kalendarz 2021”

Zanim jednak przejdę do tego, co znajdziecie w każdej z nich, wcześniej wspomnieć muszę o tym, w jaki sposób zostały one wydane. Tu trzeba przyznać wydawnictwu Insignis, iż dołożyło ono wszelkich starań, aby w ręce czytelnika trafiły pozycje dopieszczone w najmniejszym szczególe – począwszy od jakości papieru, poprzez bogato ilustrowaną zewnętrzną i przede wszystkim wewnętrzną szatę graficzną, kończąc na zawartej w nich treści, będącej cennym źródłem wiedzy oraz wskazówek dla każdego szanującego się miłośnika gry Fortnite.

 

Pierwsza z pozycji, czyli „Oficjalny przewodnik Fortnite. Królewska szafka. Encyklopedia obrazkowa”, to nic innego jak 350-cio stronicowy, zawierający ponad 1600 ilustracji i uporządkowany według kolejno następujących po sobie dziesięciu sezonów gry, zbiór niemal wszystkich dostępnych w niej przedmiotów takich jak: stroje, pupile, plecaki, zbieraki, lotnie, smugi czy emotki, opatrzonych dodatkowo zwięzłymi informacjami na temat np. ich klasy rzadkości czy też zestawu, do którego przynależą. Dzięki tej książce żaden z graczy już nigdy więcej nie pogubi się w tym, które przedmioty i w jaki sposób są ze sobą powiązane stanowiąc jedyny w swoim rodzaju zestaw oraz dowie się, które z nich są najbardziej pożądane, a przez to opłaca się na nie zapolować, by dołączyć do własnej kolekcji.


Nie da się ukryć, iż moda w grze Fortnite odgrywa niebagatelną rolę. Znam to z autopsji, gdyż widzę, jak moje dziecko gra i przeżywa, gdy uda mu się zdobyć kolejny element z upragnionego zestawu kosmetycznego, nie wspominając już o radości, jaką niesie ze sobą skompletowanie całości. Bowiem w tej grze, jest jak i w realnym życiu – każdy z graczy chce się wyróżniać na tle pozostałych pozostałych; móc pochwalić się przed nimi tym, iż w jego kolekcji znalazły się wyjątkowe skiny. Tylko skąd właściwie wiadomo, na które z nich w ogóle warto polować i jak w tym wszystkim połapać się mają zwłaszcza początkujący gracze? I tu z pomocą przychodzi kolejna pozycja, czyli „Oficjalny przewodnik Fortnite. Stroje 2. Edycja kolekcjonerska”, prezentująca wybrane z najbardziej wyjątkowych nowych strojów, które pojawiły się w grze w raz z nadejściem ostatnich sezonów. Jednakże nie znajdziecie tutaj jedynie samych zdjęć, a też całą masę statystyk i różnorodnych faktów dotyczących poszczególnych skinów. Warto jeszcze wspomnieć, iż ta pozycja, jako jedyna z prezentowanych dziś przeze mnie w tym wpisie książek, wydana została w twardej oprawie.

  Kolejna z książek, czyli „Oficjalny przewodnik Fortnite. Jak rysować 2”, to pozycja skierowana szczególnie do tych miłośników gry, którzy chcieliby spróbować swoich sił w samodzielnym narysowaniu swoich ulubionych postaci z gry, ale nie za bardzo wiedzą, jak właściwie mieliby się do tego zabrać. Dzięki tej książce dowiedzą się oni m.in. tego, jak istotna w całym procesie twórczym jest perspektywa czy też w jaki sposób należy cieniować swoje prace, ale przede wszystkim zostaną poprowadzeni krok po kroku przez poszczególne etapy pracy. Dzięki zamieszczonym w tej książce prostym i w pełni zrozumiałym wskazówkom, dzierżąc ołówek w ręku, bez problemu narysują własnego Skórka, Kostka czy Czarnego Rycerza, ale też niektóre z broni czy niesamowitych plecaków oraz lotni dostępnych dla graczy w świecie Fortnite.

Wisienkę na torcie, albo jak kto woli – ciekawy dodatek dla fana gry, stanowić będzie możliwość powieszenia u siebie w pokoju – oczywiście w widocznym miejscu, tak, aby każdy wchodzący do środka od razu wiedział, że Fortnite nam nie obcy – Oficjalnego kalendarza na 2021 rok. Każdy z dwunastu miesięcy zdobi jedna z najbardziej kultowych postaci występujących w grze, które pojawiły się w ostatnich sezonach. Mamy tu więc: Tłuka, Kroczącego w płomieniach, Osobliwość, Porywa, Podniebną, Naukowca, Koniokradkę, Kisiela, Koguta, Scratcha, Katalizatora oraz Świątecznego wojaka. Prócz dużego zdjęcia znalazło się też nieco miejsca na własne notatki, a całość wydana została półbłyszczącym, kredowym papierze. Tylko pomyślcie, jaka to będzie przyjemność dla każdego fana gry móc każdego dnia spoglądać na tematyczny kalendarz związany z jego ukochanym światem. Moje dziecko, choć jeszcze nie dobiegł końca 2020 rok, najchętniej już teraz powiesiłoby u siebie w/w kalendarz!

Mam nadzieję, że moje propozycje pomogą wam w wyborze prezentów na zbliżające się Mikołajki bądź Gwiazdkę. Dajcie proszę znać, która z powyższych propozycji najbardziej was zainteresowała ?

Oficjalny przewodnik Fortnite. Królewska szafka. Encyklopedia obrazkowa

Tytuł oryginalny: Official Fortnite Ultimate Locker
Tłumaczenie: Jakub Szpak
Wydawnictwo: Insignis
Rok wydania: 2020
Seria/Cykl: Fortnite
Oprawa: miękka
Ilustracje: Epic Games, Inc
Liczba stron: 350
ISBN: 978-83-66575-55-4

Oficjalny przewodnik Fortnite. Stroje 2. Edycja Kolekcjonerska

Tytuł oryginalny: Official Fortnite Outfits 2
Tłumaczenie: Jakub Szpak
Wydawnictwo: Insignis
Rok wydania: 2020
Seria/Cykl: Fortnite
Oprawa: twarda
Ilustracje: Epic Games, Inc
Liczba stron: 176
ISBN: 978-83-66575-56-1

Oficjalny przewodnik Fortnite. Jak rysować 2

Tytuł oryginalny: Official Fortnite How to draw 2
Tłumaczenie: Jakub Szpak
Wydawnictwo: Insignis
Rok wydania: 2020
Seria/Cykl: Fortnite
Oprawa: miękka
Ilustracje: Epic Games, Inc
Liczba stron: 112
ISBN: 978-83-66575-49-3

Fortnite. Oficjalny kalendarz 2021

Tytuł oryginalny: Fortnite Official Calendar 2021
Wydawnictwo: Insignis
Rok wydania: 2020
Seria/Cykl: Fortnite
Oprawa: miękka
Format: 30 x 30 cm, po rozłożeniu 30 x 60 cm
Ilustracje: Epic Games, Inc
ISBN: 5907513210115

Osoby zainteresowane w/w pozycjami zachęcam do zakupów

Oficjalny przewodnik Fortnite. Królewska szafka. Encyklopedia obrazkowa

Oficjalny przewodnik Fortnite. Stroje 2. Edycja Kolekcjonerska

Oficjalny przewodnik Fortnite. Jak rysować 2

Fortnite. Oficjalny kalendarz 2021

 

1Shares